Обслуговування сайтів – важливий етап у розвитку бізнесу

Щоб бізнес приносив прибуток, потрібно займатися його розвитком. Справа не тільки в рекламі чи введенні нових товарів та послуг. Важливо, щоб про компанію знало якнайбільше потенційних покупців. Для цього потрібен інтернет-ресурс. Інтернет міцно увійшов у життя сучасних людей. Тут не лише спілкуються, а й купують товари та послуги. Створення автентичного дизайну та наповнення сайту корисною інформацією – не таке просте заняття. Крім того, потрібна підтримка та супровід сайтів, щоб вони завжди були актуальними. Підтримка сайту - заняття, з яким впораються професіонали.

Підтримка сайтів полягає в комплексних заходах, які потрібні для того, щоб сторінка функціонувала безвідмовно, всі системи працювали без обмежень. Робота має бути правильно побудованою, починаючи від функціонування сервера та додавання нових сторінок.

Для чого потрібна професійна підтримка сайтів?

Збоку здається, що після створення веб-ресурсу нічого не потрібно робити. Створення та підтримка сайтів завжди йдуть поряд, причому останнє потрібно виконувати на постійній основі. Якщо не виконувати адміністрування ресурсу, він не проіснує протягом тривалого часу.

Можливі збої в роботі самого ресурсу або хостера, подібні проблеми повинні вирішуватися оперативно. Технічна підтримка сайту також полягає у оновленні інформації на сторінках та функціоналі ресурсу.

Підтримка та просування сайту необхідні для:

 • впровадження нового функціоналу;
 • підтримки цілодобової працездатності ресурсу;
 • усунення технічних неполадок;
 • захисту від вірусів;
 • оновлення модулів, ядра SMS та контенту;
 • створення резервних копій;
 • оптимізації швидкості завантаження ресурсу;
 • інтеграції зовнішніх ресурсів;
 • технічного аудиту.

Це допоможе ресурсу залишатися функціональним постійно.

Як розширити функціонал?

Навіть якщо спочатку ресурс був виконаний дуже добре, якщо не робити щомісячне обслуговування сайту – він застаріє. Якість його оформлення та функціоналу вже не відповідатимуть потребам, які мають ЦА. Необхідне виконання комплексного редизайну чи модифікації окремих функцій.

Під час створення та під час обслуговування сайту ціна та кількість можливих функцій, які допомагають користувачам взаємодіяти з ресурсом, може бути зовсім різною. Наприклад, якщо раніше можна було просто прочитати текст або подивитися картинки, тепер можна дивитися онлайн-трансляцію, ділитися посиланнями з популярними соціальними мережами.

Просування та обслуговування сайтів потрібне для підвищення конкурентоспроможності. Ресурс обов'язково має змінюватись, щоб відповідати потребам цільової аудиторії. Якщо вік ресурсу – кілька років, особливо ретельно при обслуговуванні сайтів потрібно стежити за перевагами ЦА, як вони змінюються. Не менш важливо враховувати всі зміни, які стосуються цілей та завдань ресурсу.

Звісно, ​​серед сайтів існує конкуренція. І, цілком можливо, конкуренти можуть зайняти вищі позиції. Подібне цілком можливе в тому випадку, якщо компанія не змогла виправдати очікування споживачів. У разі слід приділити увагу редизайну ресурсу, виконати модифікацію окремих елементів.

Під час виконання підтримки та обслуговування сайтів не завжди можливе додавання нових функцій на сайт без зміни головної структури та базового функціоналу. При проектуванні архітектури ресурсу слід враховувати, що у майбутньому необхідно вносити зміни. Слід враховувати, що є межа ступеня розширюваності функціоналу та його масштабованості. Наприклад, під час створення сайту-візитки часто використовується лише чистий HTML, де відсутня система управління контентом. В результаті немає можливості додавання функцій, завжди буде потрібна технічна підтримка сайту програмістами. Оснащення додатковими функціями можливе у разі ведення та просування сайтів базового типу, оскільки вони засновані на платній або безплатній CMS. У такому разі можливе використання готових компонентів або модулів, що розробляються індивідуально.

Супровід сайтів складається з:

 • цілодобового моніторингу доступності;
 • контролю та розширення вільних ресурсів;
 • розроблення функціоналу;
 • адаптації для правильного відображення у браузерах;
 • редизайну та верстки елементів;
 • створення та відновлення працездатності форм.

Крім того, розробка та підтримка сайту передбачає виконання виправлення помилок будь-якого характеру.

Супровід сайтів – як забезпечити безпеку?

Атаки хакерів нікого вже не дивують. Зловмисники намагаються захопити веб-ресурси, крадуть конфіденційну інформацію, заражають сайт вірусами, атакують користувачів, публікують різноманітний контент, розміщують елементи чорної оптимізації.

Коли виконується технічна підтримка сайту обов'язково потрібне регулярне оновлення програмного забезпечення. Слід подбати про сервер, CMS та плагіни. Не слід забувати про оновлення браузерів, не можна скористатися функцією запам'ятовування пароля.

Супровід сайтів передбачає боротьбу з SQL-ін'єкціями, які представлені атаками за допомогою URL або веб-форми. У разі вдалої вставки шкідливого коду у зловмисника з'являється доступ до контенту та форм управління. Щоб уникнути проблеми, варто відмовитися від використання динамічних запитів на користь параметризованих. Також слід забрати весь не потрібний функціонал. Для перевірки ресурсу SQL-ін'єкції застосовуються спеціальні ресурси.

Обслуговування сайтів передбачає виконання:

 • регулярних антивірусних перевірок;
 • видалення шкідливого коду;
 • резервного копіювання;
 • захисту від DDoS-атак.

Обов'язково потрібно фільтрувати теги та всі вкладені конструкції, це допоможе уникнути проникнення вірусів.

Ведення сайтів – вимоги до текстів

На ресурсі має бути розміщена інформація, яка корисна для користувачів. Найбільшу довіру мають експертні статті, які об'єктивно описують продукт. Саме завдяки їм користувачі затримуються, а потім купують. Підтримка сайту передбачає регулярне оновлення контенту. Завдяки йому ресурс може підніматись у пошукових видачах, бізнес стане ефективним. У пошукових системах постійно відбувається вдосконалення алгоритмів, з яких визначається якість контенту.

Послуги з обслуговування сайту передбачають оновлення контенту, він має бути:

 • Унікальний. Перед тим як публікувати матеріал, його потрібно перевірити на унікальність. Для цього можна скористатися спеціальними онлайн-сервісами. Під час підтримки та розробки сайтів необхідно використовувати тексти, які будуть цікавими, якісно написаними, легко читаються. У такому разі ресурс має можливість опинитися в топі.
 • Інформативним. В інтернеті нерідко можна зустріти контент, який не має сенсу. За підтримки інтернет-сайтів варто уникати таких текстів. Необхідно розміщувати інформацію, яка буде корисною для користувачів.
 • Грамотний. Здається, що писати тексти може будь-хто, в результаті з'являється не дуже грамотний контент. Якщо у матеріалі є стилістичні та орфографічні помилки, він викладений непрофесійно, користувачі не мають довіри до ресурсу. Абонентське обслуговування сайтів передбачає залучення професіоналів, які викладають інформацію грамотно та зрозуміло.

Важливо подбати про оформлення та подання інформації. Важко сприймати єдиний текстовий блок, де немає поділ на розділи чи розділи. У процесі верстки необхідно акцентувати увагу на основних елементах сторінки. Підтримка та просування сайту – копітка робота, вартість на місяць залежить від кількості контенту, що додається. Не варто забувати про ключові слова, саме вони використовуються пошуковими роботами. Слова з семантичного ядра повинні бути рівномірно присутніми в матеріалах.

Обслуговування сайтів – організаційні моменти

Розробка, просування та підтримка сайту має велике значення. Особливу увагу потрібно приділити розміщенню ресурсу. Обслуговування сайту призначене для того, щоб він приносив прибуток.

Супровід сайтів також передбачає виконання наступних робіт:

 • надання доменного імені;
 • вибору оптимального хостингу;
 • перекладу домену з іншого хостингу;
 • резервного копіювання вмісту сторінки;
 • відстеження працездатності сторінок;
 • забезпечення поштового сервісу.

Всі ці послуги допомагають зробити підтримку та розкручування сайту більш ефективним.

Як вибрати хостинг?

Обслуговування сайтів передбачає вибір правильного хостингу. В основі вибору має лежати лояльність ресурсу та технічні можливості. Підтримка сайту, ціна якої залежить від багатьох параметрів, виконується для покращення роботи ресурсу. Хостинг представлений кількома варіантами:

 • Віртуальний. Має велику популярність. Для розміщення багатьох веб-ресурсів використовується один сервер. На ньому визначається окреме місце для кожного проекту. Сайти користуються однаковим програмним забезпеченням та функціями. Якщо для ведення сайту обраний подібний хостинг, слід враховувати обмеження щодо трафіку та простору. Однак якщо виконується щомісячна підтримка сайту з менш ніж півтори тисячі відвідувачів щодня, він стане ідеальним варіантом. Віртуальний хостинг використовується для розміщення невеликих інтернет-магазинів.
 • Фізичним. Сервер власника ресурсу встановлюється у дата-центрі хостера. У такому разі виконавець гарантує, що всі дані будуть у безпеці. Обслуговування сайтів у такому разі – складніше, оскільки необхідно правильно налаштувати сервер. Фізичний хостинг призначений для великих проектів.
 • Віртуальним виділенням. Можливе використання альтернативного програмного забезпечення. Сайт, який розташований на виділеному сервері, має автоматичний доступ до фізичного сервера. Віртуальний виділений сервер призначений для розміщення великих інтернет-майданчиків, які щодня відвідує понад 15 тисяч користувачів. Віртуальний простір представлений про великому обсязі, можна розмістити величезну кількість інформації.
 • Хмарним. Хостинг вважається гнучким і стійким до навантажень. До його складу входить відразу кілька об'єднаних серверів. Усі сервери – взаємозамінні, тому ресурс працює стабільно. Подібний варіант підходить у тому випадку, якщо виконується супровід сайтів будь-якого типу. У такому разі вартість оренди – не фіксована, вона залежить від ресурсів, які були задіяні.

Підтримка сайтів буває різною за рівнем складності, важливо правильно вибрати хостинг, тому що для нього також потрібні налаштування.

Обслуговування сайту ціна може бути фіксованою?

Перед тим як замовити підтримку сайту, необхідно визначити, з яких параметрів складається ціна послуги. Ціна ведення сайту залежить від:

 • використаного при написанні движка;
 • обсягу та складності робіт;
 • термін виконання завдань;
 • частоти звернень.

Також інформаційна підтримка сайту передбачає розміщення контенту, ціна залежить його обсягу. Вартість обслуговування веб-сайтів залежить від термінів. Чим швидше потрібно зробити роботу, тим більше вона коштуватиме. При цьому залучається більша кількість фахівців, у деяких випадках вони працюють понаднормово. Підтримка сайтів здійснюється з урахуванням усіх побажань замовника.

Обслуговування сайтів – ціна та якість у компанії Moveiton

Супровід сайтів – обов'язкова процедура, без неї ресурс не даватиме прибуток. Деякі власники обирають одноразове виконання робіт, але це не ефективно. На супровід та обслуговування сайту ціна може змінюватись в залежності від обраного обсягу робіт. Вартість обслуговування сайту на місяць – це плата за розвиток ресурсу, його просування та зростання популярності.

Чому вигідно замовити супровід сайтів у компанії Moveiton? У штаті працюють лише професіонали, які вже якісно виконали замовлення різної складності. Ми пропонуємо вигідну ціну на підтримку сайту, всі деталі обговорюються індивідуально. Moveiton відрізняється:

 • власними технологіями;
 • високою якістю послуг;
 • фіксованою ціною;
 • дотриманням дедлайнів;
 • офіційною гарантією.

Підтримка сайту здійснюється після підписання договору, в якому прописано всі нюанси. Приховані платежі відсутні, клієнт сплачує лише за виконані послуги. Компанія пропонує різноманітні послуги, від створення ресурсу до його підтримки та розвитку. З клієнтом працює персональний менеджер, який відповість на будь-яке запитання.

Усі проблеми вирішуються оперативно, підтримка сайту здійснюється постійно. Терміни робіт обумовлені в контракті, ми завжди їх дотримуємось. Технічні фахівці впораються з усіма роботами, ресурс працюватиме без перебоїв. 

Обслуговування сайтів, Веб-студія Moveiton

Обслуговування сайтів

Ми беремо на обслуговування сайтів і підтримку - проекти будь-якого рівня складності. Вартість обслуговування сайту не включає в себе магічні «захисти від вірусів» і «резервні копії сайту», а складається зі списку завдань від замовника і нашої оцінки вартості по кожному пункту.

Ціна залежить від об'єму робіт
Вартість підтримки сайту залежить від:
На чому написаний сайт, його CMS

На вартість обслуговування сайту в першу чергу впливає на чому працює сайт - це одна з open-source CMS (WordPress, OpenCart, Joomla), або самописний проект.

Об'єму та складності робіт

Замовник надсилає нам список завдань на оцінку і ми пишемо вартість по кожному пункту. Вартість і список завдань фіксуються в додатковій угоді до договору на обслуговування сайту.

Термінів виконання завдань

Для термінових завдань (кілька робочих днів) ми додаємо 20% до вартості, так як нам приходиться залучати більше фахівців, іноді навіть в їх неробочий час.

Частоти звернень

У разі якщо обсяг завдань за проектом постійний (щотижневий, щомісячний), клієнт обов'язково отримує наростаючу знижку, яка залежить від загальної вартості робіт.

Розкрийте потенціал вашого бізнесу!

Залиште свій номер телефону прямо зараз, наш менеджер зв'яжеться з вами впродовж години, щоб обговорити, як наша веб-студія може допомогти вам у розвитку вашого бізнесу в інтернеті.

Розрахувати вартість SEO просування сайту у веб-студії Moveiton Валерія, менеджер
Чому замовники обирають саме нас
Технології та якість послуг

Завдяки нашому досвіду в розробці масштабних проектів ми маємо велику кількість власних розробок та технологій.

Фіксована ціна та дедлайни

Ніяких прихованих платежів та зірваних термінів, оговорена ціна та строки фіксуються в договорі зі штрафними санкціями, в разі нашого порушення.

Робота за офіційним договором

Ми надаємо наші послуги тільки офіційно, через ФОП. Ви можете бути впевнені, що ваш проект точно буде розроблено вчасно та якісно.

Всі послуги в одному місці

Пропонуємо великий обсяг послуг для бізнесу, від розробки сайтів – до реклами проекту та його подальшої підтримки.

Офіційна гарантія

Гарантуємо якість кожної наданої нами послуги за договором. Помилки, які стались з нашої провини – ми усуваємо навіть після закінчення офіційної гарантії.

Персональний менеджер проекту

Надаємо менеджера, який буде радий проконсультувати Вас з будь якого професійного питання.