SEO
просування
сайтів

з гарантією в договорі!

Ми впевнені у власних силах, тому можемо гарантувати за договором, що за 12 місяців роботи щонайменше 20% запитів із зібраного пошукового ядра будуть у ТОП-10 Google.

Розрахувати вартість

Що ви отримаєте в результаті?

Підвищення позицій за пріоритетними запитами в ТОП 10, ТОП 3 Google

Повністю технічно оптимізований сайт під пошукові системи

Покращення впізнаваності бренду шляхом публікацій статей зі зворотними посиланнями

Збільшення органічного трафіку та замовлень на сайті

Ніші у яких в нас є експертиза
інтернет магазини
корпоративні сайти
банки
автомобільні запчастини
електроніка
медицина
косметика
меблі
портали новин / блоги
сайти з продажу послуг
ресторани та готелі
онлайн-освіта
туризм та подорожі
юридичні послуги
доставка їжі
фітнес та спорт
будівництво та ремонт
криптовалюта
фото та відео послуги
вантажоперевезення
дитячі товари та іграшки
страхування

Як почати співпрацю?

01/9

Залишити заявку

Залиште заявку на сайті, наш менеджер зв'яжеться з вами в робочий час з 9 до 18:00.

02/9

Підписання договору

Складаємо договір під вашу компанію з усіма нюансами, включаючи гарантію на нашу роботу.

03/9

Створення робочого чату

Відкриваємо робочий чат у месенджері Telegram, в якому будуть присутні менеджер, програміст та SEO спеціаліст проєкту.

04/9

Оплата послуг

Виставляємо офіційний рахунок та очікуємо оплату від вас на наш рахунок ФОП. 

05/9

Розробка та узгодження SEO стратегії

Наші спеціалісти аналізують та розробляють стратегію під ваш проєкт, віддають її вам на затвердження.

06/9

Передача доступів

Очікуємо на доступи до вашого проєкту, а саме до: сайту, Google Analytics, Search Console.

07/9

Старт робіт

Починаємо роботу над проєктом, згідно нашої затвердженої з вами стратегії.

08/9

Покрокове затвердження змін

Будь які зміни на сайті, навіть незначні, обов'язково мають бути затвердженні вами.

09/9

Щомісячна звітність

Кожний місяць ви отримуєте підготовленний файл зі звітністю та аналізом поточної ситуації.

Базові пункти нашої стратегії

Аудит поточного сайту

Початковий SEO аудит веб-ресурсу на предмет критичних помилок включає виявлення термінових впроваджень, визначення слабких та сильних сторін сайту, які забезпечують основу для успішного просування сайту в пошукових системах, а саме перевірку:

 • SSL сертифікату
 • наявність афіліатів
 • файлу robots.txt та сторінок з noindex
 • правильність верстки сайту
 • перевірку функціоналу сайту
 • перевірку битих посилань
 • та інші
Аналіз ніші, ринку, конкурентів

Розробка індивідуальної SEO стратегії на 6-12 місяців на базі аналізу ринку, конкурентів та ваших цілей. 

Для аналізу ніші, ринку, конкурентів та розробки SEO-стратегії на 12 місяців, починаємо з глибокого занурення в специфіку ніші, вивчаючи поточні тренди, потреби цільової аудиторії та особливості ринку. Це дозволяє нам виявити унікальні можливості для просування та виділити ваш сайт серед конкурентів.

Далі проводимо комплексний аналіз конкурентів, вивчаючи їхні сильні та слабкі сторони, стратегії просування та видимість у пошукових системах, що допомагає визначити найбільш ефективні методи для досягнення лідерства в ніші. На основі зібраних даних розробляємо деталізовану SEO-стратегію, яка включає оптимізацію сайту, контент-маркетинг, стратегії побудови посилань та покращення користувацького досвіду, орієнтовану на досягнення конкретних цілей протягом 12 місяців. 

Структура та семантика

Розширення структури сайту, з максимальним охопленням сторінок під всі трафікогенеруючі ключові запити. Узгодження семантичного ядра. 

Починаємо з аналізу та збору семантичного ядра для визначення ключових запитів для кожної сторінки та виявлення всіх необхідних кластерів. Далі розробляємо структуру сайту, плануємо нові сторінки для збільшення охоплення в ніші. У процесі роботи ми узгоджуємо структуру і ключові запити з вами, щоб вони повністю відповідали саме вашим бізнес-цілям.
 

Метадані та важливі заголовки

Після збору семантичного ядра (СЯ) важливим пунктом нашої стратегії є написання вручну текстів для важливих зон, на які звертають увагу пошукові роботи (зони ранжування) при скануванні веб-сайту. 

Серед таких зон можна виділити: title, description, h1, h2, h3 та інші. Перед перенесенням цих текстів на робочий веб-сайт, всі тексти надаються клієнту для затвердження.

Оптимізація контенту

SEO це не тільки робота з технічими пунктами. Одним з ключових пунктів «білого SEO» є робота з контентом. 

Ми розробляємо правильні технічні завдання для копірайтерів на написання інформативного та цікавого контенту, що відповідає потребам та інтересам вашої цільової аудиторії, з урахуванням затвердженних ключових слів з семантичного ядра. Приймаємо та перевіряємо тексти від копірайтерів, якщо потрібно вносимо зміни, публікуємо на сайті з правильною HTML розміткою.

Технічна оптимізація

Виявлення та виправлення технічних помилок, посилення слабких місць сайту, та доопрацювання важливих розміток. Цей пункт включає:

 1. Діагностику технічних помилок. Перевірка сайту на наявність помилок, які можуть заважати його індексації та ранжуванню.
 2. Посилення слабких місць. Оптимізація швидкості завантаження, мобільної адаптивності, та безпеки сайту.
 3. Доопрацювання розміток. Вдосконалення структурованих даних і метаданих для кращого розуміння контенту пошуковими системами.
 4. Технічне завдання та контроль. Написання технічого завдання для програмістів та контроль правильності виконання.
Off-page оптимізація

У рамках нашої стратегії ми прагнемо не лише оптимізувати ваш сайт зсередини, але й значно підвищити довіру до вашого сайту через зовнішню стратегію оптимізації. Наш план дій включає:

 1. Розробку зовнішньої стратегії. Ми створимо індивідуальний план для підвищення авторитетності вашого сайту в очах пошукових систем через лінкбілдинг, а саме через високоякісні зворотні посилання та партнерські публікації. Бюджет на всі посилання затверджується з замовником та корегується в залежності від побажать клієнта.
 2. Лінкбілдинг. Підбираємо та затверджуємо з клієнтом перелік та вартість майданчиків, на яких будемо закуповувати посилання з показниками кожного сайту. Тільки після затвердження клієнтом починається закупівля посилань.
 3. Отримання беклінків. Ми контролюємо кожне закуплене посилання та кожну опубліковану публікацію. В нас ви точно не знайдете неякісних, неробочих, російських та завищенних по вартості посилань, в кінці звітного місяця ми надаємо повний звіт з переліком посилань.
Внутрішня перелінковка

Через ефективну внутрішню перелінковку, ми плануємо зміцнити взаємозв'язки між сторінками сайту, забезпечуючи розумний розподіл ваги домену та підвищення релевантності за ключовими запитами. 

Ретельно відбираємо анкори (текст посилання), що використовуються для перелінковки, зосереджуючись на високо- та середньочастотних запитах, які збільшують релевантність сторінок до конкретних тем або запитів. Це забезпечує не тільки краще ранжування, але й підвищує шанси на залучення цільового трафіку.

Наша мета - створити сильну внутрішню мережу посилань, яка не тільки покращить взаємодію користувачів з вашим сайтом, але й значно підвищить його оцінку пошуковими системами.

Унікальні фішки

Саме наша стратегія та унікальні фішки, які ми впроваджуємо, відрізняють нашу роботу від конкурентів і забезпечують нашим клієнтам справжній ріст, а не просто обіцянки. Хоча ми не можемо розкрити всі наші секрети, ось маленьке превью того, що чекає на вас:

 1. Інноваційні технології. Використання передових технологій для аналізу даних та оптимізації, які дозволяють нам виявляти і реалізовувати потенціал вашого сайту на максимум.
 2. Креативні рішення. Ми не боїмося експериментувати з новими ідеями та підходами для створення унікального користувацького досвіду, виходячи за рамки стандартних SEO практик. 
 3. Повна співпраця спеціалістів. Тісно співпрацюємо з сисадмінами, верстальщиками, программістами, щоб розуміти та досліджувати навіть незначні зміни в скануванні сайту.
 4. Персоналізовані стратегії. Кожен бізнес унікальний, і ми розробляємо індивідуальні стратегії, зосереджені на особливостях саме вашого проекту, щоб вивести його на новий рівень.
 5. Секретний інгредієнт. Є один компонент нашої стратегії, який ми зберігаємо в таємниці до самого останнього моменту. Він був ключем до успіху багатьох проектів і може стати вирішальним і для вашого.

Давайте обговоримо ваш проєкт!

Отримайте точний розрахунок вартості SEO оптимізації вашого проєкту.

Розрахувати вартість SEO просування сайту у веб-студії Moveiton Валерія, менеджер

Чому варто обрати нас?

У нас є досвід роботи з різними компаніями та галузями, ми стежимо за сучасними тенденціями та використовуємо найефективніші техніки та стратегії SEO. Ми також надаємо регулярні звіти про результати нашої роботи, щоб ви могли оцінити продуктивність наших зусиль.

Регулярно висилаємо<br /> звітність

Регулярно висилаємо
звітність

Застосовуємо технології, що гарантують максимальну якість послуг.

Застосовуємо технології, що гарантують максимальну якість послуг.

Офіційна гарантія<br /> за договором

Офіційна гарантія
за договором

Фіксована ціна<br /> та KPI

Фіксована ціна
та KPI

Робота за офіційним<br /> договором

Робота за офіційним
договором

Пояснення термінології та сутності процесів доступними словами.

Пояснення термінології та сутності процесів доступними словами.

Обіцяємо тільки<br /> реальні результати

Обіцяємо тільки
реальні результати

Враховуємо всі особливості<br /> ніші та проекту

Враховуємо всі особливості
ніші та проекту

Дізнайтесь вартість
🚀 SEO-просування
вашого сайту
від –- --- ₴/міс. Вартість SEO послуг
від -- --- ₴/міс. Додаткові послуги

Часті запитання та відповіді з досвіду

SEO оптимізація сайту — це комплекс технічних та контентних впроваджень на сайті та за його межами, які позитивно впливають на ранжування сайту в пошукових системах та збільшують органічний (безкоштовний) трафік на веб-ресурс.

SEO оптимізація — рішення не для кожного. Ця послуга не підходить для односторінкових лендінгів  та для клієнтів, які не готові працювати над оптимізацією сайту в тандемі. Вашому бізнесу потрібні не самі заходи SEO оптимізації, а її результати — постійний та безперебійний приток безкоштовних клієнтів через Google.
 

Перші результати будуть помітними вже протягом перших 2-х місяців, але потужний буст трафіку варто очікувати на 5-й або 6-й місяць.

Терміни залежать від таких факторів: 

 • що в нас є зараз по факту (чи знайомий Google вже з вашим сайтом, чи він його тільки вперше бачить);
 • як швидко будуть імплементовані SEO рекомендації (швидкість написання SEO-контенту, робота веб-розробника);
 • ніша та конкурентність;
 • бюджети для off-page оптимізації;
 • проведення значущих Google core updates під час робіт.

Вартість SEO послуг розраховується індивідуально та залежить від таких факторів: 

 1. конкурентність ніші;
 2. тип веб-ресурсу (сайт послуг/інтернет-магазин/корпоративний сайт компанії тощо);
 3. список цілей та термінів, які вбачає клієнт;
 4. поточний технічний стан сайту (необхідність значної/незначної кількості технічних впроваджень, які виконуються розробниками);
 5. витрати на контент, які складаються з текстів безпосередньо на сайт  (СЕО-тексти, блог, новини, пам'ятки тощо) та на зовнішні  джерела (інформаційні тексти зі зворотніми посиланнями на домен замовника);
 6. бюджет на стратегію закупівлі посилань (залежить від ніші, конкурентів та поточного беклінк-профілю сайту);

Якщо брати вартість виключно за SEO-послуги, то ціна стартує від 30 тис. грн/міс.

Також можна балансувати між додатковими бюджетами (робота веб-девелоперів, копірайтерів, оплата майданчиків під лінкбілдінг), але це прямо пропорційно впливає на швидкість отримання результатів.

Використовуємо тільки білі методи просування, гарантуємо SEO без “переспаму”.
При такому підході, неможливо отримати штрафні санкції від Google. 

На початку співпраці ми погоджуємо стратегію просування, яку прописуємо в форматі щомісячного плану робіт, на 6/12 міс. Тобто від початку у вас на руках є роуд мапа. Щомісяця ми відправляємо звіт з виконаними роботами та отриманими результатами. Паралельно ми надаємо доступ до сервісу по зйому позицій, що дозволить моніторити динаміку змін позицій ключових запитів в органічній видачі  в будь-який момент.Важливою метрикою результативності є органічний трафік та його характеристики - відстежується через Google Analytics та Google Search Console.

Як відстежувати та на що звертати увагу - детально розкажемо та покажемо на зустрічі.

Так. Перед підписанням договору ми проводимо попередній аналіз сайту та ніші задля розуміння потенціалу. Це, відповідно, нам дає змогу запланувати певний ріст показників, або ж зазначити його відсутність, про що ми повідомляємо клієнту одразу.

Ми гарантуємо вивести мінімум +20% запитів з семантичного ядра (з усього списку запитів для вашого сайту) в ТОП 10 видачі Google за рік, що прописуємо в договорі про співпрацю. При невиконанні цієї умови ми все одно зобов’язуємось виконати зазначені +20% запитів в ТОП 10 вже  без подальшої оплати за SEO послуги.
 

Досягнути топових позицій важко, але це легше, ніж їх втримати. Тому ми не рекомендуємо повністю відмовлятися від SEO і пропонуємо розглянути можливості постійної SEO підтримки (типу саппорт). Це важливо, оскільки можна втратити всі досягнуті позиції. 
По-перше, Google постійно випускає оновлення алгоритмів видачі, що прямо впливає на позиції сайту. Тут потрібно завжди розуміти характер оновлення і вчасно реагувати на коливання. 
По-друге, активність конкурентів. ТОП 3 вміщає в собі тільки 3 місця, тому завжди будуть постійні охочі зайняти вашу позицію. 
 

З нами працює потужна команда копірайтерів, можна використовувати їх послуги.
Крім цього, існує велика кількість агенств з копірайтингу, можна підібрати будь-яке, що довподоби.
При необхідності, можна знайти окремого копірайтера просто на біржах копірайтинга, або фріланс майданчиках.
Щодо розробників - наші програмісти радо допоможуть, на початку робіт ми прораховуємо бюджет і тільки після погодження вони зможуть вносити зміни на ваш сайт. 
 

Все дуже просто:

 1. Трафік формується за рахунок запитів, які ми просунули на ТОП позиції. Ці запити - це семантичне ядро, яке ми з вами узгоджуємо ще в перший місяць співпраці. 
 2. Це покажуть показники конверсії в Google Analytics та Google Search Console.
 3. Він приноситиме дохід.

Такий сегментований підхід унеможливлює надання гарантії з нашого боку. А це, в свою чергу, розходиться з нашими принципами. 
Тому ні, не можна замовляти SEO роботи частинами в нашій студії.
 

Ні, ми не надаємо послуги для: казино, гемблінг, та будь які інші «чорні» ніші. 
 

SEO та реклама - це давно не суперники, а скоріше класні друзі. Це не взаємозаміняємі канали лідогенерації, тут не потрібно обирати щось одне. Чим більше каналів трафіку (джерел, звідки приходить користувач) - тим більше клієнтів, тим більше доходу. 

Головні відмінності SEO та реклами.

Реклама. Як тільки ви оплатили рекламу, вона приносить користувачів на сайт, як тільки ви перестали платити за рекламу - їх нема. Тобто, кожен клієнт - це клік, за який ви заплатили. Обмежений бюджет - обмежена кількість клієнтів.
SEO. Після першої-другої оплати нічого ще не зміниться, і збільшення користувачів очікується на 3й-4й місяць робіт. Але кількість користувачів на ваш сайт обмежена тільки потенціалом ринку. Оплата за SEO послуги не зміниться і на 6й місяць, тоді коли кількість клієнтів буде вражати.

Тобто, SEO - це наявність постійних безкоштовних клієнтів, якість та лояльність яких також вигідно відрізняється від “платних лідів”, а показники конверсій набагато кращі. 
 

Ні, оскільки ми використовуємо тільки «білі» методи SEO просування, тому неможливо потрапити під санкції пошукових систем. 
SEO оптимізація з “переспамами” давно лишилася в минулому.

Віримо в те, що абсолютна прозорість співпраці економить час та посилює результат. 

Ось базові звіти, які ми готуємо раз на місяць у будь-якому випадку:

 • Звіт за виконаними роботами та план на наступний період.
 • Звіт за закупленими посиланнями.
 • Звіт за написаними текстами.
 • Звіт за результатами.

Та за потреби можемо обговорити кастомний варіант звітності.
 

Для нас важливо бути з вами на зв'язку, адже на першому/другому етапі робіт буде багато уточнень та узгоджень. Це краще робити в переписці для фіксації інформації, ніж у телефонній розмові.

Активно користуємося наступними типами комунікації:

 • Через особистого менеджера.
 • Телеграм - Чат (учасники з нашого боку: керівник проєкту/менеджер, SEO спеціаліст, програміст).
 • Google Meet за попередньою домовленістю.

Ми працюємо тільки у робочий час, за винятком форс-мажорів.
 

Початковий аудит проводиться для швидкої реакції на фактори, які перешкоджають приступити до SEO оптимізації (закритий весь сайт від індексації, відсутній захищений протокол підключення, є багато непрацюючих сторінок на сайті тощо).
Пункти аудиту залежать від типу сайту - чим більший сайт, тим більше пунктів може бути.