Сайт візитка - мінімальний, але дуже ефективний інструмент на шляху до успіху

Візитна картка людини – це компактний формат презентації її особистості, професійної діяльності, її здібностей та особливих якостей. Такі рекламні картки в першу чергу працюють візуалом, привертають увагу за допомогою своєї яскравості або, навпаки, лаконічності та суворості.

Якщо говорити про презентацію бізнесу чи особистого бренду в онлайн-режимі, одним із найпопулярніших варіантів є сайти візитки. Агентство Moveiton пропонує приватним та юридичним особам замовити у нас розробку, створення та подальше просування сайту візитки під ключ за дуже вигідною ціною у Києві та Україні. Наші спеціалісти здатні представити вам унікальний продукт строго в обумовлений термін. Від співпраці з нашою студією ви отримаєте ще багато додаткових бонусів:

 • авторський, оригінальний дизайн;
 • унікальну ідею;
 • ефективний, працюючий контент;
 • грамотну верстку;
 • просту, інтуїтивну навігацію;
 • гарантійні терміни;
 • можливість подальшого обслуговування та апгрейду.

Якщо говорити про ідею та зовнішнє оформлення та розробку сайту візитки, то тут варто використовувати всілякі інструменти. Їхній підбір, правильне поєднання та подача на 100% впливають на залучення нових користувачів. Візуал та художня ідея — це база, в потенціал якої наші дизайнери та арт-директори вкладають багато зусиль, спільних розробок. Програмування успіху сайту візитки у прямому та переносному значенні залежить від продуманої стратегії. У цьому наша команда дуже сильна та незалежна, адже енергійність та ентузіазм кожної людини у тандемі творить унікальність та креатив.

Наповнення сайту візитки може бути різноманітним, але варто враховувати найважливіші запити клієнта, ідею бізнесу, конкретну професію і навіть риси характеру. Ми не користуємося готовими шаблонами для розробки та створення сайту візитки з нуля, оскільки навіть найпросунутіша ідея на спеціальній заготівлі видає себе стандартними рішеннями.

Від якості верстки залежить актуальність сайту, підтримка оновлень та здатність адаптуватися до різних ресурсів. Сучасні методи html верстки відкривають перед розробниками та користувачами сайту різноманітні функції та додаткові характеристики.

Функціонал вашої візитки пишеться безпосередньо під вас, враховуючи спеціальні побажання та вимоги. Якщо заглянути на візуально красивий сайт, привабливий і багатофункціональний, а всередині вас чекає сюрприз у вигляді незрозумілого меню, незручної навігації, то навряд чи захочеться там залишитися. Важливо, щоб користування сайтом було простим і ненав'язливим, легким для різних категорій людей.

Будь-які складні розробки з безліччю опцій, особливо в перші дні використання можуть грішити незначними багами і технічними неполадками. Студія Moveiton працює на результат без помилок, але у будь-якому випадку ви маєте офіційну гарантію від виробника на безкоштовне та швидке усунення недоліків, які виникли з нашої вини. Створення сайту візитки у Києві від Moveiton принесе лише користь.

Для довгострокової перспективи у вигляді обслуговування сайту та його своєчасної модернізації у нас можна замовити спектр послуг. Інтернет-сторінки потребують постійного «догляду», спеціального обслуговування та технічної підтримки. В іншому випадку будь-які незначні проблеми, які вчасно не виправити, можуть призвести до серйозних поломок сайту та його недієздатності.

Плануючи створення сайту візитки для своєї організації, бізнесу або особистого бренду, важливо розуміти, що у вашому розпорядженні буде лише одна або кілька сторінок, що займають монітор комп'ютера. Дуже добре, якщо перед клієнтом в один клік буде показано повну інформацію без додаткових рухів мишею. Грамотна розробка дизайну сайту візитки - це ваш подальший результат роботи та рівень доходу, тому розглядати цей пункт як можливий для економії не варто.

Лаконічність сайту візитки – його головна зброя

Невимушеність, мінімалізм та конкретика – це головні чинники завоювання широкого простору в інтернеті. Невеликі компанії, що не вимагають величезного сайту з переходами, безліччю сторінок та широким меню, можуть використовувати сайт візитку як головний або додатковий ресурс для реклами. На цьому можна пристойно заощадити, але це не означає, що ви отримаєте менш ефективний метод презентації.

Із замовлення сайту візитки часто починають свій вихід на простори інтернету представники малого та середнього бізнесу, запускаючи початок великої компанії. Адже завоювати своє «місце під сонцем» у глобальній мережі потрібно вчасно та з професійною групою підтримки у вигляді студії Moveiton.

Найголовнішими характеристиками сайту візитки можна назвати:

 • вичерпна інформація про компанію, контакти;
 • невеликий обсяг;
 • унікальний, авторський дизайн;
 • мінімум функцій та активних віджетів.

Команда Moveiton рекомендує використовувати на сайтах візитки ту інформацію, яка буде важливою для споживача, іноді варто надати на огляд історію створення бренду, ідейну еволюцію та особистісне зростання. Такі «тепліші» теми мають у своєму розпорядженні клієнтів. У той же час з такими фактами потрібно бути обережнішими, щоб вони не виглядали як лестощі або хвастощі. Ідейні натхненники з Moveiton точно знають, як не перестаратися і зробити все грамотно і з розстановкою.

Безумовно, сучасні технології та можливості в мережі кожному дарують можливість використовувати готові шаблони та «склепати» сайт візитка ціна якого буде майже безкоштовною. Але! Ми хочемо не просто чергову сторінку з товарами, яку клієнт закриє, навіть не розглянувши до кінця! Нам потрібен ефективний інструмент, який працюватиме на вас, приноситиме успіх і дохід відповідно. Сайт візитка займає мало місця на хостингу, тому вартість буде прийнятною. Тому багато нових бізнесів, які ще не мають великого капіталу, віддають перевагу такому формату.

Демонстрація своєї діяльності в Інтернеті

Тож кому ідеально підійде замовлення сайту візитки? До студії Мувітон часто звертаються не лише з конкретною пропозицією та попитом, а також просять проаналізувати ситуацію та порадити відповідний варіант сайту. Вивчення концепції фірми, масштабу, цільової аудиторії допомагають нам визначити правильний напрямок. Якщо ви замовите у нас розробку та створення сайт візитка ціна під ключ за дуже гарною вартістю, а ціни у нас справді демократичні, ви отримаєте відмінний бекграунд для подальшого зростання та процвітання. Найголовнішою функцією візитки є збільшення клієнтської бази, що можна підрахувати кількістю заповнених форм-факторів та переходів на сторінку.

Є кілька напрямків діяльності, для яких доречно заводити сайт візитку:

 • невеликі бізнеси, продажі чи сфера послуг яких у більшості випадків передбачають офф-лайн формат чи особисті зустрічі;
 • юридичні особи, приватні підприємці, бухгалтери, адвокати, фотографи, які працюють на себе;
 • банки, кафе та ресторани, готелі та готелі;
 • салони краси, приватні медичні клініки, стоматології;
 • будівельні компанії.

Сайт візитка ціна якого буде максимально вигідною ми можемо забезпечити будь-який бізнес, який звернеться до нас. Кожному з них ми здатні запропонувати ефективний сайт із працюючим, креативним наповненням. Зробивши недорогий і якісний презентаційний лист, ви можете спокійно просувати його за допомогою контекстної реклами, спрямованої на цільову аудиторію конкретної компанії. Ці тимчасові витрати здатні капітально вплинути на процвітання бізнесу, його поширення та загальне визнання. Оптимізація інструментів просування у разі візитівки досить мізерна, в ній немає величезної кількості ключових запитів. Але при розумному настроюванні реклами від студії Moveiton ви моментально помітите збільшення трафіку, увагу до своєї справи та величезну кількість переходів.

Технічне наповнення та просування сайту візитки

Внутрішня структура сторінки повинна відповідати важливим вимогам:

 • проходити повну SEO-оптимізацію;
 • мати зручну систему внутрішніх переходів;
 • виділятися креативним оформленням;
 • бути адаптованою під версії для смартфонів, планшетів та інших гаджетів;
 • «шустро» працювати, не підвисати.

Враховуючи перерахований комплекс обов'язкових факторів і додаючи власні, авторські напрацювання, наші фахівці мають можливість презентувати своїм клієнтам унікальні, продуктивні сайти візитки, що запам'ятовуються. Якщо у вас ще немає власного логотипу, то наші дизайнери вигадають вам ідеальний фірмовий стиль, текст і його оформлення в оригінальний знак вашої справи. З брендовим логотипом будь-який сайт візитка виглядає серйозніше, перспективніше, вона викликає довіру і вселяє надію на вирішення вашого запиту. Якщо на сайті є елементи корпоративного стилю, фірмова символіка, то ваші шанси на успіх значно збільшуються. Дані аргументи говорять про ваші серйозні наміри, а також показують, що ви не перший день займаєтеся своєю улюбленою справою і вам можна довіряти. Сайти візитки – це оптимальне співвідношення ціна-якість серед інших інтернет ресурсів.

Якщо говорити про контентне наповнення, візитка повинна складатися з:

 • інформації про рід діяльності, продукт та головну місію бізнесу;
 • надання сертифікатів, ліцензій, нагород та будь-яких досягнень;
 • перелік переваг від використання вашою пропозицією;
 • реальні відгуки, слова подяки, фото, відеозвіти клієнтів.

Якщо ви продаєте будь-який вид товару, то вам необхідно довести, чому саме ваш продукт такий необхідний клієнту, чим він відрізняється від конкурентних пропозицій, оголосити низку додаткових бонусів від покупки товару у вас. Це може бути безкоштовна доставка, знижка на першу одиницю, спеціальна пропозиція на день народження. Важливо їх враховувати при розробці сайту візитки та приділити цьому особливу увагу. Такі аргументи допоможуть вам не тільки продати товар, а також оволодіти інформацією про зареєстрованого клієнта, щоб надалі привертати його увагу розсилкою зі знижками, акційними позиціями та іншим.

Якщо ви хочете отримати контактні дані споживача, вам не слід скупитися на свої дані. На сайт візитку під час створення можна інтегрувати портфоліо з виконаними проектами, а також додати на видному місці рядки з контактними даними, адресами офісів, телефонами та сторінками в соціальних мережах. Живі фотографії команди, голови фірми з особистими побажаннями також добре «працюють» та «чіпляють» аудиторію.

Фірми часто грішать масовими розсилками, періодично інформуючи клієнтів про нові надходження товару, спеціальні ціни, сезонні розпродажі. Є категорія споживачів, яких дратує постійне нагадування про себе в sms-повідомленнях, на e-mail, і це може стати причиною відмови від повідомлень і може вплинути на інтерес до вашої продукції або послуг. Сайти візитки в даному випадку дарують вам унікальну можливість публікувати на видному місці всі актуальні пропозиції, найцікавіші позиції за низькими цінами та інші новини.

Характер, ідейне натхнення сайту візитки від Moveiton

Головна ідея будь-якого бізнесу, його концепція, рух уперед задає тон та характер зовнішнього вигляду сайту візитки. Фахівці агентства Moveiton із задоволенням прислухаються до побажань замовника щодо оформлення сайту, його мети та специфіки. Виходячи з напряму діяльності, основного посилу можна визначити, як виглядатиме сайт візитка. Якщо вам важливо показати свій креатив, неординарність і навіть екстравагантність, дизайн сайту візитки повинен бути яскравим, незабутнім, сучасним і навіть трохи футуристичним.

Душевним компаніям, які з любов'ю і трепетом ставляться до своєї справи, піклуються про позитивну атмосферу навколо себе і прагнуть презентувати клієнтам затишний, теплий і особливий продукт, підійде сайт візитка з контентом, приємними кольоровими рішеннями, не надто чудернацькими, спокійними зображеннями.

Презентуючи споживачеві унікальний товар або послуги преміум-класу, дизайн вашої візитки може замахнутися на ексклюзивне оформлення. Дизайнери Moveiton можуть надати вам оригінальні ідеї та розробити, створити на замовлення преміальну сайт візитку, яка всім своїм виглядом покаже бездоганну якість та особливе призначення ваших послуг.

Також можна відштовхуватися від темної або світлої палітри кольорів, конкретних, реальних фото або абстрактних зображень залежно від власних уподобань та бачення кінцевого результату.

І не забудьте на сайті візитівці обов'язково розмістити інформацію про компетентність співробітників, командний дух і навіть виділити головних ентузіастів, особистостей, які з радістю та професіоналізмом виконують свою роботу. Наприклад, агентство Moveiton пишається своєю командою і не соромиться про це говорити постійно. Адже від них залежить добробут, успіх та процвітання будь-якого бізнесу. 

Сайти-Візитки, Веб-студія Moveiton

Сайти-Візитки

Невеликий сайт приватної особи або компанії з контактними даними, прайс-листами, інформацією про послуги та продукти, а також іншою інформацією, пов'язаною з діяльністю фірми.

від 4 000$
Що ви отримаєте
Концепцію проекту

Проаналізуємо ваших конкурентів, знайдемо за допомогою чого виділити саме ваш проект.

Унікальний дизайн

Розробимо сучасний дизайн з нуля, спеціально під ваш проект.

Правильну верстку сайту

Адаптивну html верстку сторінок сайту, що відповідає всім сучасним вимогам.

Зручну систему управління

Просту і в той же час зручну CMS, функціонал якої написаний під ваш проект.

Офіційну гарантію

Баги і помилки, зроблені з нашої вини - будуть виправлені швидко і безкоштовно.

Обслуговування та підтримку

Можливість звертатися за будь-якого рівня доробками і модернізаціями.

Розробка сайту з унікальною сиситемою управління (CMF) – Atom
Унікальна система управління

Atom – це каркас (CMF) системи управління, в якому є набір стандартних модулей, а всі інші – пишуться індивідуально під клієнта.

 • Можливість змінювати весь контент на сайті з адмін панелі
 • Майже всі модулі будуть написані спеціально для вашого проекту
 • Легкість модернізації сайта в майбутньому
 • Максимальна захищеність проекту
 • Підтримка проекту можлива будь-яким розробником зі знанням PHP
Розкрийте потенціал вашого бізнесу!

Залиште свій номер телефону прямо зараз, наш менеджер зв'яжеться з вами впродовж години, щоб обговорити, як наша веб-студія може допомогти вам у розвитку вашого бізнесу в інтернеті.

Розрахувати вартість SEO просування сайту у веб-студії Moveiton Валерія, менеджер
Чому замовники обирають саме нас
Технології та якість послуг

Завдяки нашому досвіду в розробці масштабних проектів ми маємо велику кількість власних розробок та технологій.

Фіксована ціна та дедлайни

Ніяких прихованих платежів та зірваних термінів, оговорена ціна та строки фіксуються в договорі зі штрафними санкціями, в разі нашого порушення.

Робота за офіційним договором

Ми надаємо наші послуги тільки офіційно, через ФОП. Ви можете бути впевнені, що ваш проект точно буде розроблено вчасно та якісно.

Всі послуги в одному місці

Пропонуємо великий обсяг послуг для бізнесу, від розробки сайтів – до реклами проекту та його подальшої підтримки.

Офіційна гарантія

Гарантуємо якість кожної наданої нами послуги за договором. Помилки, які стались з нашої провини – ми усуваємо навіть після закінчення офіційної гарантії.

Персональний менеджер проекту

Надаємо менеджера, який буде радий проконсультувати Вас з будь якого професійного питання.