MT Onroad

Розробка сайту візитки для трак ассістенса
Рік створення: 2022
Веб-сайт: mtonroad.com

MT Onroad – сервіс допомоги для вантажівок у Німеччині, який працює 24/7. Це єдина компанія, яка надає повний спектр послуг для моментального вирішення будь-якої проблеми з вантажівкою.

Спочатку клієнт звернувся до нас за послугами просування, а саме SMM та Google Ads. Буквально через півроку було ухвалено рішення повністю переробляти поточний сайт, а основним завданням тепер було просте управління сайту з адмін системи, оскільки минулий сайт працював на конструкторі і клієнтові хотілося мати можливість усе робити самостійно.

Ми запропонували клієнту створення сайту на нашій унікальній системі Atom із готовим модулем «Менеджер сторінок», який дозволив клієнту керувати будь-яким блоком на сайті. Було розроблено близько 12 типових сторінок, які тепер замовник може використовувати при створенні нових сторінок сайту, змінюючи контент і розташування блоків.

Під час розробки проекту, клієнту було надано також послугу SEO просування сайту. Оскільки наші SEO фахівці залучили ще під час розробки, це дало просто неймовірний результат у перші два місяці роботи.

Розробка сайту візитки для трак ассістенса – MT Onroad

Внутрішні сторінки

Завдяки модулю «Менеджер сторінок» нашої системи Atom, нам достатньо було промалювати кілька основних шаблонів, на базі яких клієнт тепер може будь-якої миті самостійно створити схожі сторінки, але з різним контентом.