Розробка сайтів під ключ на замовлення на найвигідніших умовах

Ефективний, плідний розвиток бізнесу в сучасних умовах – досить складний процес, який просто неможливий без робочого веб-сайту, оскільки в соціальних мережах немає можливості повноцінно здійснювати просування власних послуг та товарів. У професійній студії кожен може замовити таку послугу – сайт під ключ. Розробка сайтів під ключ – це послуга, яка передбачає: проектування, дизайн, верстку, програмування та наповнення унікальним контентом.

Також бажаєте замовити створення сайтів під ключ? У такому разі, зв'яжіться з нами по телефону або залишайте заявки в онлайн-режимі. Пам'ятайте, що якісна розробка сайтів під ключ — основна умова для отримання ефективного інструменту. Саме веб-сайт – це один із найважливіших елементів успіху в сучасний час.

Цей інструмент здатний вигідно ознайомити потенційного клієнта з вашим бізнесом, товаром, послугою, продемонструвати всі переваги продуктів, гарантувати клієнту прямий контакт, зробити вигідний продаж, стати основним елементом довіри, лояльності клієнтів. Крім того, такий інструмент надає унікальну можливість проаналізувати аудиторію, її поведінку, щоб можна було надалі коригувати бізнес-стратегію, її розвиток. Тим більше, що вартість сайту під ключ цілком прийнятна.

Головна місія нашої команди – розробити, створити прогресивний та зручний для покупців сайт під ключ. У нас можна замовити створення сайтів під ключ: landing page, сайти-візитки, корпоративні, інтернет-магазини та інші портали та сервіси. Кожен із цих видів сайтів потребує ретельного опрацювання завдань та цілей. Тому основну увагу ми приділяємо контакту з клієнтом, аналізу потреб, бажань. При цьому ми пропонуємо вигідну вартість сайту під ключ та високу якість послуг.

Замовити сайт під ключ: що можна отримати?

Загальна концепція проекту. Для початку співробітники нашої компанії ретельно проаналізують ваших основних конкурентів, знайдуть, як можна виділити саме ваш сайт. Після цього буде підібрано оптимальні рішення та варіанти, з яких надалі потрібно буде вибрати один проект.

Розробка сайтів під ключ із унікальним дизайном. Звичайно ж, ми створимо вам унікальний, сучасний дизайн з нуля, безпосередньо під ваш проект. Ми не працюємо з шаблонами, які вже готові макетами, до кожного підбираємо виключно індивідуальний підхід, виходячи з бажань, вимог, можливості, конкурентів.

Гарантуємо правильну верстку сайту незалежно від того, яка на сайт під ключ ціна. Ми надаємо адаптивну HTML верстку сторінок сайту, яка буде відповідати всім сучасним вимогам.

Надаємо комфортну систему керування. Кожному клієнту ми пропонуємо абсолютно просту, але водночас комфортну CMS, функціонал якої створюється безпосередньо під ваш проект.

Надаємо гарантію на кожен проект.

Будь-які баги, помилки, яких ми припустилися або зроблені виключно з нашої вини, будуть виправлені оперативно та абсолютно безкоштовно. Якщо ви бажаєте, щоб вам був зроблений сайт на замовлення, але все-таки переживаєте щодо того, щоб все було зроблено якісно, ​​звертаючись до нас, ви в повній безпеці, всі свої помилки ми виправляємо самі. Але головне, що ми робимо все можливе, щоби їх не допускати.

Підтримку та обслуговування. Звичайно ж, до нас завжди можна звернутися вже з готовими сайтами або навіть створеними нами, для того щоб внести певні елементи модернізації або доробки, щоб поліпшити їхню роботу, ефективність, відповідно, підвищити прибутковість. При цьому на сайт під ключ ціна завжди доступна.

Інтернет-сайт під ключ: етапи розробки

Що таке створення сайтів під ключ? Насправді це цілий спектр робіт, певних завдань, у результаті клієнт може отримати вже готовий до роботи веб-ресурс. В даному випадку від клієнта потрібно одне – замовити послугу, детально обговорити ТЗ, підписати договір. Програмісти, дизайнери займуться всіма необхідними роботами щодо створення ресурсу, аналізу ринку, оцінки статистики, верстки тощо. За підсумком клієнт отримує всі дані до сервісу, щоб можна було користуватися, працювати. Ресурс повноцінно готовий до запуску, заточений під процес просування, що говорить про те, що він може приносити реальні кошти.

Переваги послуги «замовити сайт під ключ» очевидні – клієнт економить власний час та сили, йому не потрібно контролювати кожен етап окремо. Тобто ви платите певну вартість сайту під ключ, отримуєте готовий, ідеальний результат і більше не хвилюєтеся про те, що потрібно витрачати гроші знову на доопрацювання.

Замовити сайт під ключ досить зручно та вигідно як під час створення простих сайтів, так і інтернет-магазинів. Розробка сайтів під ключ включає в себе велику кількість складнощів, деталей, тому не дивно, що фрілансери-новачки припускаються маси помилок, виправляти які доводиться професіоналам.

Створення сайтів під ключ – можливість оперативно здійснити запуск проекту, оскільки за досить короткий період часу ви станете власником сайту з усім важливим набором функцій.

Для того, щоб створити унікальне, нестандартне «творіння», професіонали діють за такою схемою:

 • Аналіз конкурентів над ринком. Перш ніж почати розробляти сайт під ключ, ми обов'язково аналізуємо весь ринок, кожного сильного конкурента та слабкого. Це необхідно для того, щоб ретельно розглянути кожного з них, виявити помилки та переваги. На основі аналізу створюється цілий перелік моментів, які дозволять виділити саме вашу компанію серед інших. Цей етап дозволяє правильно підібрати дизайнерські рішення, які дозволяють гармонійно поєднати кожен блок інтернет-ресурсу воєдино. При цьому в роботу може підключатися одразу і веб-дизайнер, щоб скласти унікальну композицію з урахуванням розмаїття, грамотного розставлення всіх акцентів на заголовках, підзаголовках, різноманітних кнопках, зображеннях. Крім того, на цьому етапі враховується принцип зручності, нюанси сприйняття даних. Сайти, створені нашими професіоналами, зручні для перегляду найрізноманітніших гаджетів. Для того, щоб було комфортно використовувати сайт, зовсім не обов'язково запускати комп'ютер або ноутбук, достатньо лише відкрити його зі смартфона. Якщо ви зважилися на замовлення сайту під ключ у нас, можете бути впевнені, що в процесі будуть враховані всі ваші бажання, дотримані вимоги та тонкощі ефективної роботи інтернет-магазину або іншого ресурсу.
 • Структура та концепції. Ми працюємо над концепцією сайту, продумуємо максимально зручну структуру, щоб вся важлива інформація була правильно викладена, щоб вона була доступна для кожної людини, причому всього кілька кліків мишкою.
 • Створення технічного завдання. Для того, щоб створити правильний сайт на замовлення, яке однозначно сподобається клієнту, ми відповідально підходимо до складання ТЗ. Причому технічне завдання складається відразу разом із клієнтом. Відповідно до завдання і буде здійснюватися створення сайту під ключ. Завдяки цьому можна мінімізувати кількість доробок, відповідно, час на розробку сайту.
 • Розробка сайтів під ключ та дизайну для нього. Це особливо тонка, можна сказати «ювелірна» робота, від якої залежить сприйняття сайту, навіть кількість його відвідувань і здійснення покупок, замовлень. Ми категорично ніколи не працюємо із готовими шаблонами, дизайн у будь-якому випадку розробляємо для кожного клієнта з нуля. Ми продумуємо всі деталі максимально ретельно, деякі сайти доповнюємо невеликими анімаціями, якісь графічними елементами або навіть текстовими. Робимо все можливе, щоб кожній людині, яка відвідає ваш майбутній сайт, було цікаво на неї дивитися, гортати його, отримуючи при цьому всю найважливішу для себе інформацію. Головне, що всі сайти, які ми створюємо, – максимально приємні «очі», у людей не виникає бажання з них «піти», а навіть навпаки.
 • Верстка макетів. Це один із найважливіших етапів у технічному плані. Правильна, адаптивна верстка HTML5 та CSS3 макетів дизайну відповідно до стандартів. Надалі все перевіряється за допомогою валідатора.
 • Програмування. Після того, як будуть пройдені всі кроки, представлені вище, ми переходимо до процесу програмування мовою PHP. При цьому є максимально комфортна система управління сайтом під ключ на фреймворку Codeigniter – Atom, або одна з готових: WordPress, OpenCart та інші.
 • Незалежно від того, яка на сайт під ключ ціна проводиться тестування. Це один із найскладніших процесів на стадії розробки, оскільки передбачає великий обсяг роботи, який «лягає на плечі» саме програмісту. Для того, щоб клієнт отримав уже готове, робоче рішення, здатне максимально ефективно функціонувати і навіть приносити результат, ми проводимо попередню перевірку всього проекту. Причому перевірка проводиться декількома системами для аналізу, виявлення помилок: проблеми безпеки, технічного плану, SEO оптимізації. Крім того, перевіряється швидкість завантаження та оптимізація контенту.
 • Перенесення проекту. Потім відбувається оптимізація всіх файлів, переносимо їх на сервер клієнта і підтримуємо в налаштуванні обладнання, щоб все працювало досить ефективно, сайт відповідав усім вимогам та побажанням замовника.

Звичайно, створення сайтів під ключ здійснюється за договором на максимально безпечних умовах для кожної із сторін. При цьому ви отримуєте офіційну гарантію відповідно до договору на розроблений проект – 3 місяці офіційно. Але неофіційно ми надаємо гарантію на весь термін нашої співпраці.

Наші співробітники завжди готові проконсультувати вас із будь-яких питань щодо проекту, причому абсолютно безкоштовно. Навіть якщо після здачі проекту у вас виникнуть питання щодо нього, ви також можете з нами зв'язатися і запитати те, що хвилює.

Підсумковий результат кожної дії безпосередньо залежить від професіоналізму співробітників, які повинні мати навички верстки, вміти грамотно використовувати функціонал для впровадження певних модулів, проектування ресурсів та реалізації унікальних дизайнерських задумів.

Наша команда оперативно справляється із завданнями будь-якої складності, тому замовити сайт під ключ можна, не переживаючи ні про що. Тим більше, що на сайт під ключ ціна доступна для всіх.

Чому замовники обирають нас?

Бажаєте замовити сайт під ключ у нас? У такому разі ви побачите цілий спектр переваг:

 • Сучасні технології та бездоганна якість послуг. За рахунок того, що ми досить тривалий час існуємо на ринку, представляємо цілий спектр послуг, вже маємо величезну клієнтську базу і з радістю завжди беремося за нові проекти. За рахунок нашого досвіду у сфері розробки досить масштабних проектів ми маємо величезну кількість власних технологій, унікальних методик.
 • Фіксована вартість на сайт на замовлення та виконання робіт відповідно до встановлених дедлайнів. Співпрацюючи з нами, ви ніколи не дізнаєтеся про те, що взагалі таке приховані платежі, зірвані терміни. Усі нюанси щодо оплати, дедлайнів обов'язково прописуються у договорі разом зі штрафними санкціями. Звісно, ​​якщо якийсь із пунктів буде порушено з нашої вини, на нас чекатимуть штрафи. 
 • Співпраця виключно за офіційним договором. Ми в жодному разі не працюємо з клієнтом без договору, сайт на замовлення створюється офіційно. Ви можете бути повністю впевнені, що ваш проект буде створено якісно, ​​а головне – своєчасно.
 • Усі можливі послуги щодо сайту можна замовити одразу у нас. Ми пропонуємо широкий спектр послуг для бізнесу: розробка веб-сайтів під ключ, реклама, дизайн, подальша підтримка тощо.
 • Надання офіційної гарантії. Бажаєте замовити розробку сайту під ключ? У такому разі можете абсолютно без побоювань звертатися до нас. Ми надаємо кожну послугу відповідно до договору. Якщо помилки виникають через нас, ми всі виправляємо.

Незалежно від того, яка на сайт під ключ ціна, в кожному випадку є персональний менеджер, для того щоб можна було отримати відповідь на питання, що цікавить. Він буде радий проконсультувати вас з будь-якого питання, що хвилює.

На яку вартість сайту слід розраховувати?

Вартість сайту під ключ залежить саме від того, що ви хочете конкретно отримати. Для кожного бажаючого надається безкоштовна оцінка проекту. Розкажіть нашим співробітникам про проект, який хотілося б створити та розвивати, про те, який хочеться замовити сайт під ключ. А ми, у свою чергу, розповімо, яка вартість сайту під ключ, яку ціну слід розраховувати. 

Вибираючи нашу компанію, ви отримуєте максимально надійного партнера, щоб реалізувати сайт на замовлення та інші найважливіші елементи своєї стратегії. Кожна з послуг, яку ми надаємо, впливає на вибір кінцевого клієнта, тому ми працюємо таким чином, щоб кожен сайт підкреслював та транслював основні цілі клієнта. Для того щоб переконатися, що наша команда – справжні професіонали, вивчіть наше портфоліо з відгуками реальних клієнтів, які отримали сайт на замовлення. Але найкращий варіант переконатись у наших перевагах – замовити сайт під ключ.

Сайт під ключ, Веб-студія Moveiton

Сайт під ключ

Ми спеціалізуємося на комплексному створенні і просуванні сайтів різного рівня складності - від простих сайтів на кілька сторінок, до розробки унікальних проектів і сервісів з великою відвідуваністю.

індивідуально
Що ви отримаєте
Концепцію проекту

Проаналізуємо ваших конкурентів, знайдемо за допомогою чого виділити саме ваш проект.

Унікальний дизайн

Розробимо сучасний дизайн з нуля, спеціально під ваш проект.

Правильну верстку сайту

Адаптивну html верстку сторінок сайту, що відповідає всім сучасним вимогам.

Зручну систему управління

Просту і в той же час зручну CMS, функціонал якої написаний під ваш проект.

Офіційну гарантію

Баги і помилки, зроблені з нашої вини - будуть виправлені швидко і безкоштовно.

Обслуговування та підтримку

Можливість звертатися за будь-якого рівня доробками і модернізаціями.

Розробка сайту з унікальною сиситемою управління (CMF) – Atom
Унікальна система управління

Atom – це каркас (CMF) системи управління, в якому є набір стандартних модулей, а всі інші – пишуться індивідуально під клієнта.

 • Можливість змінювати весь контент на сайті з адмін панелі
 • Майже всі модулі будуть написані спеціально для вашого проекту
 • Легкість модернізації сайта в майбутньому
 • Максимальна захищеність проекту
 • Підтримка проекту можлива будь-яким розробником зі знанням PHP
Веб-сайти розроблені нами
MT Onroad Розробка сайту візитки для трак ассістенса
Агропросперіс Банк Розробка корпоративного сайту для банку
Воля Розробка корпоративного сайту для дата-центру
МААТ Розробка лендингу для бухгалтерської компанії
Поліграфічна Майстерня Створення унікального сайту для поліграфії
MAGNWALL Розробка корпоративного сайту
Школа Магии Бухгалтерии Розробка лендингу для продажу послуг
TO MEET LOVE Розробка сайту знайомств
LoveCHEnergy Розробка міського порталу
GoodGameClub Розробка Landing page під ключ
AtlasParts Розробка інтернет-магазину автозапчастин
MONO від Юліана Улибіна Розробка сайту презентації для книги
Євгеній Ботов Розробка сайту візитки
Shootgroup Корпоративний сайт під ключ
ТРЦ «Lavina Mall» Розробка сайту для торгового центру
MarcoExpress Розробка сайту доставки
Безкоштовний підбір штор Штограда розробка посадкової сторінки для продажу послуг
AtlasTruck Розробка дизайну для інтернет магазину автозапчастин
SGN Automotive Розробка сайту каталогу автозапчастин
FoodPackagingSolutions Розробка сайту візитки
Українська Інтернет Компанія Розробка корпоративного сайту для інтернет-провайдера
Шторград Розробка інтернет-магазину під ключ
Розкрийте потенціал вашого бізнесу!

Залиште свій номер телефону прямо зараз, наш менеджер зв'яжеться з вами впродовж години, щоб обговорити, як наша веб-студія може допомогти вам у розвитку вашого бізнесу в інтернеті.

Розрахувати вартість SEO просування сайту у веб-студії Moveiton Валерія, менеджер
Чому замовники обирають саме нас
Технології та якість послуг

Завдяки нашому досвіду в розробці масштабних проектів ми маємо велику кількість власних розробок та технологій.

Фіксована ціна та дедлайни

Ніяких прихованих платежів та зірваних термінів, оговорена ціна та строки фіксуються в договорі зі штрафними санкціями, в разі нашого порушення.

Робота за офіційним договором

Ми надаємо наші послуги тільки офіційно, через ФОП. Ви можете бути впевнені, що ваш проект точно буде розроблено вчасно та якісно.

Всі послуги в одному місці

Пропонуємо великий обсяг послуг для бізнесу, від розробки сайтів – до реклами проекту та його подальшої підтримки.

Офіційна гарантія

Гарантуємо якість кожної наданої нами послуги за договором. Помилки, які стались з нашої провини – ми усуваємо навіть після закінчення офіційної гарантії.

Персональний менеджер проекту

Надаємо менеджера, який буде радий проконсультувати Вас з будь якого професійного питання.