Ціни на всі послуги Веб-студії Moveiton

Інвестиція в інтернет-ресурси - ваша візитна картка у світле майбутнє

Розробка сайту ціна – один із найкласніших запитів клієнтів. Безкоштовний сир тільки в мишоловці - цю народну мудрість чув кожен, але мало хто про неї згадує в момент вибору підрядників зі створення сайту. Презентуючи своїм замовникам створення унікальних сайтів із працюючим, продаючим наповненням, ексклюзивним оформленням та досить вигідною ціною, ми не можемо робити це безоплатно чи дуже дешево. Мало того, ми настійливо не радимо вірити агентствам, які обіцяють вам зробити сайт за мінімальну суму грошей, наприклад розробка сайту ціна якого коливається в рамках 1 тисячі гривень, тому що фахівець розробки та створення будь-якого інтернет-ресурсу, сайту повинен мати у розпорядженні дорогу техніку, відповідне програмне забезпечення, впевнені знання технологій та величезний досвід, а це все вартує величезних грошей. Саме тому розробка сайту ціна якого нижче ринкової – не найкращий варіант для серйозного проекту. 

Послуги інтернет-маркетингу — це взагалі окрема стаття витрат, коли ви з розумінням вкладаєте гроші в рекламу, очікуючи на прибуток і нових клієнтів. Веб студія Moveiton все пропонує вам середньоринкову вартість розробки сайту: корпоративного, багатосторінкового ресурсу або візитки, при цьому ми гарантуємо якість кожного свого дітища. Також у нас можна замовити супровід та обслуговування сайту за демократичною ціною та отримати full-пакет послуг з догляду за інтернет-ресурсом.

Наступні види сайтів та послуги з просування у нас можна замовити за невисокою ціною:

 • розробка, створення та обслуговування сайту під ключ;
 • створення landing page;
 • виготовлення сайту візитки;
 • корпоративний сайт компанії;
 • сайт для продажу, інтернет-магазин;
 • соціальні, розважальні, фінансові портали та сервіси;
 • створення унікального авторського сайту;
 • подальше обслуговування та підтримка ресурсу.

Ми можемо запропонувати розробити якісний лендінг ціна якого стартує в веб студії Moveiton від 1500$, і це є досить пристойною вартістю за послугу такого рівня. Наші посадкові сторінки завжди працюють на замовника, приносячи клієнтам не лише прибуток, а й естетичне оформлення їхнього дітища. Гарний дизайн, продумане наповнення лендингу здатне творити дива, розташовувати до себе відвідувачів та мотивувати до замовлення товару чи послуги. Заглянувши на ваш лендінг пейдж від фахівців Moveiton, споживач у невимушеній обстановці, користуючись зручною, інтуїтивною навігацією по сайту, робить покупку. Як результат конверсійний лендінг ціна якого не є захмарною, а ви отримуєте відмінні результати рентабельності, чого ми й прагнули спочатку.

Маючи в своєму розпорядженні невеликий бюджет або керуючи невеликим бізнесом, якому не потрібний величезний дорогий сайт, ми пропонуємо вам обрати один із найпопулярніших типів сайту, а саме – сайт візитка ціна якої є середньоринковою серед веб агенств України – від 2000$. Наші візитки досить ефективні для використання в рекламній кампанії, коли вам не потрібно вигадувати чергові постери зі знижками, спеціальними пропозиціями, сезонними розпродажами, а також щоб не набридати клієнтам черговий e-mail або SMS розсилкою. Отже, замовляючи проект типу сайт візитка ціна буде точно в рамках ваших бюджетів, а ви не переплачуватимете за зайві функції.

Власникам великих компаній із власним корпоративним логотипом та іншими елементами фірмових інструментів ми рекомендуємо зробити на замовлення розробку та створення корпоративного сайту для презентації фірми за дуже вигідною ціною. Вартість розробки сайту компанії у веб студії Мувітон стартує від 2000$. В одному інтернет-ресурсі ви отримаєте офіційний, представницький сайт компанії, на якому можна буде знайти основну інформацію про саму фірму, контактні дані, телефони, адреси, режим роботи. Також ви можете додати каталог продукції або меню пропонованих послуг з їх детальним описом. Інформаційна підтримка у вигляді онлайн-консультантів, менеджерів або чат-ботів полегшить життя і відвідувачам магазину та продавцям, оскільки листування онлайн можна вести послідовно, спокійно і не упустити жодного потенційного споживача. Ось чому розробка сайтів ціна яких відповідає ринковим стандартам – має містити всю необхідну інформацію про вашу компанію та відповідати всім веб-стандартам.

Якщо ваша фірма займається роздрібною або оптовою торгівлею і ви ще не вийшли на онлайн-продаж, ідеальним варіантом для вас буде замовити інтернет магазин ціна якого у веб-студії Moveiton стартує від 5000$. Звичайний сайт для продажу товарів може бути грамотно розробленим та сконструйованим. Наші дизайнери, маркетологи та програмісти точно знають, у яких магазинах клієнти найчастіше купують продукцію, що їх приваблює та, навпаки, відштовхує. Звичайно, інтернет магазин ціна якого є досить великою, має приносити своєму власнику постійний дохід та окупати себе, ось чому нашим спеціалістам, враховуючи колосальний досвід, власні технічні, ідейні напрацювання, не складно запропонувати вам унікальний варіант інтернет-магазину, незважаючи на їхню кількість у мережі. Інтернет-магазин, який ви можете замовити в Moveiton за пристойною ціною, зможе успішно продавати вашу продукцію і приносити прибуток.

Глобальні портали нерухомості, фінансові, інформаційні сервіси можна також зробити на замовлення в студії Moveiton, при цьому їх вартість стартує від 8000$, оскільки це дуже недешеве задоволення. Наприклад, вартість розробки сайту b2b порталу для оптових покупців приблизно коштуватиме 5000$. Їхня максимальна інформативність, широкий спектр можливостей та масштабна структурованість дарує можливість власникам втілити на них усілякі задуми, ідеї. Потенціал таких сайтів складно переоцінити, оскільки при грамотному розпорядженні простором, побудовою правильної конструкції та коректним контентом за допомогою порталу можна досягти великих успіхів.

Особливим випадком можна назвати тих замовників, які приходять із власними ідеями та особистим баченням свого майбутнього інтернет-ресурсу. Унікальна розробка сайту ціна якого включатиме всі необхідні етапи є досить індивідуальною, оскільки потрібно розуміти весь функціонал та масштаб проекту. Ми любимо, коли до нас приходять замовники з особистими доробками, коли власник «горить» своєю справою, знає, чого він хоче і куди рухається. Ми із задоволенням вислухаємо всі уподобання, вимоги та побажання клієнта, щоб максимально точно втілити в життя його задум і створити унікальний сайт на замовлення за прийнятною ціною. Професіоналізм співробітників, командна робота, грамотний розподіл обов'язків дає можливість швидко, якісно показувати результати своєї роботи. Нам важливий позитивний результат абсолютно кожної угоди, тому в тандемі із замовниками ми прагнемо діалогу, обмовляємо всі нюанси, виправляємо недоробки та вдосконалюємо сайт, розробимо дизайн за вигідною ціною до його кращої версії.

Студія Moveiton рекомендує клієнтам скористатися також послугою з обслуговування сайту ціна якої не є фіксованою та залежить від кількості змін в календарний місяць. Недостатньо просто створити оригінальний сайт, важливо вчасно та заздалегіть замовляти професійне обслуговування сайту у Києві, Україні, усувати можливі баги та технічні неполадки. Також будь-який сайт можна нескінченно вдосконалити, зробити функціональнішим, багатозадачним. Сайти вимагають регулярного оновлення програмного забезпечення та модулів. Буде правильніше, якщо цю роботу довірити фахівцям. Замовивши послугу обслуговування сайту ціна точно буде прийнятною, оскільки ви платите лише за зміни які будуть виконуватись нашими фахівцями. Обслуговування сайту у веб-студії Moveiton це найкраща послуга для бізнесу, який не хочу більше переживатимете за раптові вірусні атаки, збій програми та будь-які інші поломки.

Послуги інтернет маркетингу

Якщо говорити про просування вашого бізнесу в інтернеті, то нам є що запропонувати. Ми забезпечуємо будь-який спектр рекламних послуг:

 • SEO-пошукові системи для просування сайту;
 • контекстна реклама Яндекс Директ чи Google Ads;
 • SMM супровід соціальних мереж;
 • робота з каналами YouTube.

Щоб збільшити кількість позицій сайту у пошукових системах, важливо професійно налаштувати SEO інструменти. За ціну 1000$ на місяць наші SEO-спеціалісти зроблять так, що розробка сайтів ціна яких здавалась на перший погляд захмарною – повністю виправдає очікування і ваш сайт показуватиме у списку перших позицій на запит у пошукових системах, що звичайно ж значно збільшить кількість клієнтів, переходів на сайт і, як результат, зроблених покупок.

Без контекстної реклами Google або Яндекс важко уявити існування будь-якого інтернет-бізнесу в принципі. Створити якісний сайт за гарною ціною та нікому його не показувати, не займатися його просуванням та рекламою – це злочин. Фахівці нашого агентства у подробицях знають, як ефективно налаштувати контекстну рекламу вашого сайту за ціну 300$ на місяць, причому ця вартість може змінюватись в залежності від ресурсу, який потрібно просувати. 

Інтеграція людської діяльності в Інтернет – це сучасна реальність, яка диктує свої правила. Дистанційне здобуття досвіду, інформації, знань та здійснення покупок – це зручно. Соціальні мережі стали невід'ємною частиною життя практично кожної людини, а для деяких частковим або основним видом заробітку. Якщо ви шукаєте професійних SMM фахівців для написання якісного контенту, ведення соціальних мереж, адміністрування та налаштувань реклами, ми можемо вам надати послуги такого фахівця та створення унікальних сайтів за дуже гарною ціною. У нас працюють реальні профі у цій справі, з досвідом та відповідною освітою. Це дуже важливо, оскільки серед безлічі пропозицій від сумнівних SMM-щиків за оголошенням ви не завжди можете бути впевнені в їхній компетентності. Ми ж дуже трепетно ​​ставимося до підбору кадрів і в нашу команду потрапляють виключно профі своєї справи. Постійне навчання, проходження курсів, майстер-класів та отримання сертифікатів допомагає нашій команді знати всі нові напрямки в роботі з інтернет-ресурсами. Таким чином наших фахівців не злякає завдання будь-якої складності, з кожного проекту ми виходимо з блискучим результатом.

Ціна дизайну та оформлення сайтів на замовлення

Веб-дизайн займає левову частку роботи будь-якого сайту. Візуал і зовнішнє оформлення інтернет-ресурсу вирішують його долю, адже він повинен чіпляти око, вміти зацікавити з першого кліку. Недостатньо просто підібрати красиві кольори, шрифти та оформлення картинками. Мистецтво дизайну – це вміння поєднувати естетику з конструктивом та наповненням.

Веб студія Moveiton пропонує своїм клієнтам послуги високої якості, привабливе оформлення сайту за вигідною ціною зі знанням цієї кухні зсередини. У нас можна замовити:

 • дизайнерське оформлення сайту з нуля;
 • розробку інтерфейсів;
 • створення емблеми та логотипу;
 • розробку дизайну мобільних програм;
 • оформлення сторінок у соцмережах;
 • дизайн банерів.

Ми можемо запропонувати вам найкращий варіант оформлення вашого сайту, розробити унікальний дизайн і зробити його працюючим і привабливим для клієнтів. Правильне поєднання відтінків, структурного наповнення, підбору доречних картинок працюють як потужний, ефективний тандем. Студія Moveiton рекомендує скористатися пропозицією щодо розробки оригінального дизайну вашого сайту за ціною від 500$. За цю вартість ваш сайт перетвориться на унікальний, якісний продукт, яким буде приємно користуватися. Це стосується і розробки оформлення інтерфейсу сайту. Естетична складова сайту має величезне значення, адже онлайн ресурси привертають погляд, отже розробляти їх потрібно під візуальні потреби клієнтів. Тут не зайвим буде посилатися на характер та рід діяльності бізнесу, його специфіку та особливості, що виділяють їх серед конкурентів. Розробка сайту ціна якого значно дорожча, ніж тільки розробка дизайну, окрім самого дизайну звичайно ж включає всі етапи створення сайту (верстку, програмування, тестування), тому ми настійливо рекомендуємо обрати розробку сайту під ключ, а не тільки дизайну.

Над розробкою логотипу потрібно якісно попрацювати, щоб у невеликій емблемі передати його посил, при цьому зробити це креативно, сучасно та наочно просто. Унікальний логотип, не схожий на багато інших, стане вашим фірмовим символом для представлення ваших інтересів у різних сферах життєдіяльності. Важливо зробити його якось і на довгий час, щоб він став популярним серед споживачів. Студія Moveiton має тисячі ідей щодо оформлення вашого логотипу для сайту на замовлення за ціною від 300$.

Надаючи людям якісні послуги, маючи базу постійних клієнтів, важливо не забувати про їх зручність та полегшити їм життя за допомогою розробки мобільного додатку для ще більшого комфорту. Наші фахівці допоможуть вам оформити дизайн програми для Android або IOS, враховуючи етикетку, емблему вашої компанії, щоб створити додатковий інструмент ефективності до інших інтернет-ресурсів.

Трендовий контент у соціальних мережах – це далеко не якість зображень та грамотні тексти під постами. Візуально приємне зображення соціальної сторінки — це плід роботи професійних дизайнерів з оформлення подібних ресурсів. Шапка профілю, оригінальні колірні рішення, творчі малюнки можуть створити унікальне, творче оформлення.

Часто до нас звертаються за розробкою яскравого банера як елемента рекламної кампанії чи представлення продукту, послуги на загальний огляд. Така презентація продукту прямо вказує на його переваги, відмінні риси від конкурентних сторінок. Професіонали з Moveiton радять вам створення банера на замовлення за ціною від 50 $. Така незначна інвестиція у свій бізнес може стати ключовою і створити гарний ґрунт для подальшого розвитку та успіху.

Як бачите, Moveiton не залишить вас без якісного сайту, у будь-якому випадку ви отримаєте ефективний інтернет-ресурс, що продає. У нас можна замовити створення, розробку та дизайн сайтів та їх подальше просування за дуже хорошими цінами в Україні, Києві, при цьому ви сміливо можете розраховувати на відмінну якість та ефективний супровід ресурсів в інтернеті, сплачуючи за це демократичну вартість. Співпрацюйте з перевіреними веб студіями, робіть замовлення сайту за гарною ціною, адже інвестуючи у свій успіх, важливо працювати з уже успішними фахівцями.

Послуги та ціни<br/> веб-студії
Послуги та ціни
веб-студії

Унікальний і стильний дизайн, як і якісна розробка сайту і інтернет-маркетинг - не можуть коштувати три копійки. У вартість наших продуктів вкладена унікальність і ручна робота, власні технології і офіційна гарантія, наша експертність і досвід.

Розробка і супровід сайтів

В більшості випадків ми розробляємо веб-сайти на власній платформі – Atom, але також будемо раді попрацювати над створенням та обслуговуванням сайтів, збудованих на готових CMS (WordPress, ModX, Joomla, OpenCart).

Landing-page односторінковий сайт від 2 000$ Детальніше
Сайт візитка невеликий сайт, до 7 сторінок від 4 000$ Детальніше
Корпоративний сайт сайт для презентації компанії від 4 000$ Детальніше
Інтернет-магазин сайт для продажу товарів від 7 000$ Детальніше
Портали та сервіси фінансові та міські портали, портали нерухомості, сервісні та внутрішні портали компаній. від 10 000$ Детальніше
Унікальний веб-сайт, сайт під ключ сайти та сервіси з унікальним функціналом будь-якого рівня складності індивідуально Детальніше
Обслуговування та підтримка сайту виправлення помилок та багів, розробка нового функціоналу, оновлення ПО та модулів згідно прорахунку Детальніше
Інтернет-маркетинг

Просування сайту в пошукових системах (SEO) збільшення позицій веб-сайту у пошукових системах від 800$ в місяць Детальніше
Контекстна реклама Google Ads реклама веб-сайту в пошукових системах від 400$ в місяць Детальніше
Ведення сторінок в соціальних мережах (SMM) написання контенту, налаштування реклами, адміністрування від 600$ Залишити заявку
Розвиток та просування YouTube каналу індивідуально Залишити заявку
Веб-дизайн

Дизайн сайтів розробка дизайну сайту з нуля від 500$ Залишити заявку
Дизайн інтерфейсів розробка унікального дизайну інтерфейсу з нуля індивідуально Залишити заявку
Розробка логотипів створення емблеми для вашої компанії від 300$ Залишити заявку
Дизайн мобільних додатків розробка дизайну для мобільних додатків iOS / Android індивідуально Залишити заявку
Оформлення сторінок у соціальних мережах від 200$ Залишити заявку
Розробка банерів від 50$ Залишити заявку
Автоматизація

Дані послуги підходять для тих компаній, яким не підходять вже існуючі рішення на ринку і які хочуть мати власну безпечну хмарну CRM (ERP) систему написану з нуля, без щомісячних ліцензійних платежів.

Розробка CRM систем з нуля розробка хмарних CRM повністю під ваші потреби з нуля від 5 000$ Залишити заявку
Розробка ERP систем з нуля розробка хмарних ERP повністю під ваші потреби з нуля від 7 000$ Залишити заявку
Розробка хмарних сервісів індивідуально Залишити заявку
Розробка систем аналітики розробка хмарних систем аналітики будь-якого рівня складності індивідуально Залишити заявку
Створення чат-ботів створення чат-ботів для онлайн месенджерів від 300$ Залишити заявку