Корпоративні сайти – якісний розвиток бізнесу

Для того, щоб вирішувати практичні завдання, сучасному бізнесу не обійтися без підкорення інтернету. Корпоративний сайт є представництвом компанії у віртуальному просторі. Його основною метою є представлення організації в інтернеті, залучення нових клієнтів та партнерів, розкриття переваг бізнесу, опис його товарів чи послуг.

Часто створення сайту для бізнесу виконується для захоплення нової ніші та виходу на ринки в інших країнах. Завдяки йому можна цілодобово взаємодіяти з клієнтами, також є файлосховищем, може використовуватися співробітниками для спілкування. Корпоративний веб-сайт – чудовий майданчик для продажу та реклами діяльності компанії. Щоб замовити корпоративний сайт, потрібно звернутися до фахівців. Можна, звичайно, корпоративний сайт купити, але краще особисто брати участь у розробці, щоби враховувалися всі побажання.

Навіщо потрібний корпоративний сайт компанії?

Корпоративні сайти виконують безліч завдань, які залежать від виду бізнесу та цілей, які ставить компанія. Найголовніші з них представлені:

 • Формуванням та підвищенням іміджу. Дизайн корпоративного сайту, інформація про компанію – потужні інструменти, що допомагають формувати імідж бізнесу, зміцнюють його позиції на ринку, підвищують лояльність споживачів. Веб-ресурс також допомагає у просуванні фірмового стилю, підвищенні впізнаваності бренду. Завдяки йому ЦА сприймає компанію так, як цього бажає її керівництво.
 • Розширення бази клієнтів та партнерів. Створення сайту для бізнесу передбачає розміщення інформації не тільки про саму компанію, а й умови співпраці. Також є розділ, у якому відображено контакти, форми спілкування з консультантами. Всі ці елементи призначені для залучення нових партнерів та клієнтів.
 • Надання інформації для ЦА. Розробка сайту підприємства передбачає обмеження обсягу інформаційного контенту. Цільової аудиторії це – дуже зручно, оскільки є можливість максимально докладного розкриття інформації про діяльність компанії та її саму. Якщо відвідувачу вдається знайти всю інформацію, що його цікавить на веб-ресурсі, йому не потрібно звертатися до співробітників. Внаслідок цього відбувається зниження навантаження на працівників компанії.
 • Можливістю продажу послуг та товарів. Для того, щоб перетворити сайт на справжній рекламний майданчик, достатньо розмістити інформацію про акції та спеціальні пропозиції для клієнтів. Подібний підхід дозволить заощадити на рекламі. Коли розробляється веб-сайт компанії, можна увімкнути функції для прямого продажу. Таким чином, компанія отримає ще більше прибутку.
 • Залучення нових співробітників. Послуги рекрутингової агенції коштують чимало. Розробка корпоративних сайтів передбачає створення різноманітних розділів. Один із них може бути присвячений вакансіям. Це помітно спростить завдання пошуку нових співробітників, оскільки претенденти відразу будуть бачити всі вимоги.

Можливе виконання інших завдань, оскільки кількість розділів не обмежена, головне, щоб корпоративний сайт був зручним для користувачів.

Створення корпоративного сайту під ключ – із яких етапів складається?

Будь-яка робота потребує складання докладного плану. Розробка корпоративного сайту також передбачає створення певної схеми. Ключові етапи представлені нижче:

 • Аналіз. При цьому збирається різноманітна інформація. Важливо враховувати побажання замовника щодо зовнішнього вигляду та функціоналу майбутнього веб-ресурсу. Також виконується аналіз конкурентів та їх майданчиків.
 • Технічне завдання. Воно призначене для того, щоб виконавці попередньо розуміли структуру, функціонал ресурсу, додаткові вимоги до нього, які виявлені під час аналізу. Техзавдання має пройти погодження у замовника та виконавця.
 • Дизайн. Щоб розробити корпоративний сайт, особливу увагу слід приділити зовнішньому вигляду. Найчастіше для оформлення користуються корпоративним стилем компанії. Це дозволить відразу ототожнювати ресурс із продукцією чи послугами.
 • Верстка. При цьому виконують правильну та адаптивну HTML5 та CSS3 верстку, що відповідає стандартам, яка потім перевіряється за допомогою офіційного W3C валідатора. Готовий дизайн переноситься на веб-сайт.
 • Розробка. Створення офіційного сайту неможливе без роботи над функціоналом. На цьому етапі підключаються та реалізуються функціональні модулі, які будуть видні відвідувачам, та розділи, які використовуються тільки адміністратором. У процесі розробки офіційного сайту виконавець працює з базами даних та каталогами товарів.
 • Контент. Етап має величезне значення, оскільки завдяки якісним текстам та ілюстраціям корпоративний сайт буде доступним не тільки для відвідувачів, але і для пошукових систем.
 • Тестування. Виконавець перевіряє, як ресурс працює. Розробка сайту компанії має бути ретельною, помилок, навіть дрібних, у роботі в нього не повинно бути несправностей, оскільки вони можуть знизити репутацію замовника.

Розробник може створити сайт для бізнесу, а й запропонувати додаткові послуги. Значення мають підтримка та просування корпоративних сайтів, які зазвичай оплачуються окремо. В результаті замовники одержують унікальні корпоративні сайти, виконані у фірмовому стилі. На створення корпоративного сайту ціна залежить насамперед від обсягу передбачуваних робіт.

Розробка сайтів для бізнесу – як вибрати CMS?

Створення бізнес-сайтів передбачає вибір системи, яка буде використовуватися для управління вмістом. Підбирати її слід з огляду на необхідну функціональність та поставлені завдання.

Популярні безкоштовні движки постійно доповнюються плагінами, створеними користувачами. За допомогою набору інструментів можливе доопрацювання функціональності адміністративної панелі під власні потреби. Переваги представлені простотою та зручністю використання, створити сайт компанії можна за кілька годин. У цьому слід враховувати, що безкоштовні движки залучають хакерів, які можуть одержати доступом до ресурсу чи користуватися закритою інформацією.

Найкращим і безпечним варіантом вважається використання самописних систем управління. Функціонал таких систем пишеться індивідуально під кожен проект, а значить, крім розробників, ніхто не матиме доступу до вихідного коду.

Готові системи управління вмістом дозволяють створити бізнес-сайт, не маючи спеціальних навичок. Але якщо пріоритетом є реалізація гнучкого та унікального набору функцій, для створення сайту компанії слід використовувати платформу власної розробки.

Як покращити юзабіліті, створюючи корпоративний сайт?

Щоб ресурс був успішним, слід подбати про його простоту та зручність користувачів. За допомогою юзабіліті виконується оцінка того, як відвідувач розуміє продукт та взаємодіє з ним. Під час створення сайту для бізнесу необхідно продумати зрозумілу структуру, зробити зручну навігацію. На кожній сторінці має бути спонукання для здійснення цільової дії клієнтом. Створення корпоративних сайтів передбачає розміщення зручних фільтрів вмісту, опис позицій має бути зручним. Не потрібно розміщувати на сторінках елементи, які не мають сенсу. Корисна інформація має бути розміщена на видному місці, оскільки користувачі зможуть швидше побачити її. Для розміщення ключових елементів варто вибрати місце ближче до верхнього лівого краю сторінки.

Коли розробляється корпоративний сайт, важливо відстежувати швидкість завантаження. Іноді відвідувача можна втратити через зайву секунду. Постійно потрібно прагнути поліпшення цього показника. Створення сайтів для бізнесу – кропіткий процес, важливо приділяти увагу навіть дрібниці. Реакція відвідувачів може залежати від висоти шрифту або розташування кнопки. Розробка корпоративного сайту, ціна якого може бути різною, має зробити так, щоб користувачам було максимально зручно.

Розробка корпоративного сайту під ключ – яким має бути контент?

На веб-ресурсі має розміщуватися лише корисна для користувачів інформація. Контент має бути підібраний таким чином, щоб максимально відповідати на запити ЦА. Обов'язково потрібно подбати про розміщення:

 • новин;
 • мультимедійного контенту;
 • інформаційних та експертних статей;
 • контенту, що продає;
 • контенту користувача.

Тексти мають бути читабельними, нести корисне навантаження. Вони обов'язково мають бути з підзаголовками та списками – так сприйняття інформації буде легшим. Розробка офіційного сайту обов'язково передбачає розміщення якісної інформації.

Завдяки унікальному контенту відвідувачі більше довірятимуть веб-ресурсу. Для додаткового розміщення матеріалів можна скористатися соцмережами чи корпоративним каналом Youtube. Корпоративний сайт, розробка якого може зайняти чимало часу, стане одним із найкращих каналів реклами компанії.

Створення корпоративного сайту – SEO-оптимізація

За допомогою СЕО-оптимізації виконується просування ресурсу у пошуковій видачі, залучаються нові відвідувачі. Стратегія просування продумується ще на початкових етапах розробки корпоративного сайту при створенні техзавдання.

Фахівці рекомендують при СЕО-оптимізації враховувати таке:

 • Унікальність текстів. Матеріали мають бути не тільки повністю унікальними, а й містити ключові слова. Ключовики, у свою чергу, повинні бути релевантними, завдяки їм відвідувачі повинні бути приведені до інформації, що запитується.
 • Оптимізація зображень. Завдяки оптимізації картинок завантаження ресурсу відбуватиметься швидше. Причому пристрої можуть мати різну потужність. Такий параметр буде сприятливо сприйнятий пошуковими системами.
 • Використання тегів. Кожне фото має бути забезпечене тегами Alt. Двох-трьох слів зазвичай достатньо, щоб описати те, що зображено.
 • Заповнення мета-тегів. Для кожної сторінки потрібно заповнити Title та Description. Від заголовка та опису сторінки залежить те, як вона відображатиметься. Також від мета-тегів залежить позиція у пошуковій видачі та кількість переходів, яка буде здійснюватися користувачами.
 • Внутрішнє перелінування сторінок. Якщо правильно її виконати в процесі створення корпоративного сайту, відбудеться поліпшення досвіду користувача. Умовна вага ключових слів буде розподілено більш рівномірно.

Обов'язково потрібно використовувати ЧПУ URL, за допомогою якого відображається вміст сторінки. Щоб створити бізнес-сайт, який відповідатиме всім вимогам, потрібно звернутися до фахівців.

Розробка сайту для бізнесу – як відбувається запуск ресурсу?

Корпоративний сайт, розробка якого є досить складною, потрібно правильно запустити. Насамперед, необхідно вибрати хостинг-майданчик. Хостинг потрібний для розміщення ресурсу в інтернеті. Він буває:

 • Віртуальний. Один сервер призначений для розміщення кількох користувачів, відокремлених один від одного. Для адміністрування майданчика використовується панель керування хостингом, тому розмістити ресурс зможе навіть новачок. Подібний варіант ідеально підходить для сайтів, які були розроблені на безкоштовному движку, відвідуваність не повинна перевищувати 3000 відвідувачів на місяць.
 • Виділений сервер. Користувач має віддалений доступ до фізичного сервера, яким може скористатися для реалізації всіх ідей. Необхідно враховувати, що операції з налаштування потрібно виконувати самостійно або платити фахівцю за це. Подібним варіантом слід користуватися, якщо провадиться створення корпоративного сайту з великою кількістю сторінок.
 • Хмарний сервер. У такому разі фізична складова відсутня. Щоб зберігати і обробляти дані користувача, користуються кластером окремих систем. Хостинг відрізняється надійністю, оскільки у разі падіння сервера його одразу замінить на інший. При цьому відбувається масштабування ресурсів у режимі реального часу, завдяки чому потужності завжди буде достатньо. Подібні майданчики використовуються для зберігання великих бізнес-проектів.

Коли відбувається створення корпоративного веб-сайту, для розміщення можна користуватися власним сервером. У такому разі розміщується власне обладнання, використовується електроживлення та мережевий канал хостинг-провайдера.

Після розміщення за ресурсом необхідно закріпити оригінальне доменне ім'я, настроїти пошту та підключити SSL-сертифікат. Важливо правильно настроїти технічні параметри роботи. Сторінки повинні відображатися правильно на всіх пристроях, також потрібне налаштування веб-форм та резервного копіювання. Створення сайту компанії передбачає і вибір надійного сховища (хостингу) для максимальної стабільності та безпеки ресурсу.

Де замовити корпоративний сайт за вигідною ціною?

Щоб замовити корпоративний сайт під ключ, достатньо звернутися до фахівців компанії Moveiton. У команді – досвідчені співробітники, які працювали над проектами різного рівня складності. Щоб замовити створення корпоративного сайту достатньо заповнити просту форму. До кожного клієнта прикріплено персонального менеджера, який професійно відповість на всі запитання. Ціна розробки та створення корпоративного сайту залежить від майбутнього обсягу робіт. Якщо у проекті будуть виявлені помилки та баги – вони будуть виправлені безкоштовно та максимально швидко. За потреби буде виконано не лише створення корпоративного сайту, а й його обслуговування та підтримка.

Чому вигідно звертатися до Moveiton:

 • Якість. Команда виконала не один десяток проектів різної складності, використовуються власні розробки та технології.
 • Ціна. Достатньо замовити корпоративний сайт та одразу обговорити вартість, приховані платежі відсутні.
 • Терміни. Команда суворо дотримується дедлайнів, у договорі зафіксовано терміни та штрафні санкції за їх порушення.

Важливо розуміти, що замовити сайт компанії варто у професіоналів, тільки вони зможуть показати всі вигідні сторони бізнесу та створити рекламний майданчик, що діє.

Moveiton надає безліч послуг. Можна не тільки замовити сайт для бізнесу, але і його просування та підтримку. Корпоративний сайт – особа компанії, яка має викликати у відвідувачів лише позитивні емоції. Запорука успіху – правильно обраний виконавець.

Корпоративний сайт, Веб-студія Moveiton

Корпоративний сайт

Основне завдання, яке вирішує корпоративний сайт - стати обличчям вашої компанії в інтернеті, поліпшити імідж, впізнаваність і лояльність клієнтів.

від 4 000$
Що ви отримаєте
Концепцію проекту

Проаналізуємо ваших конкурентів, знайдемо за допомогою чого виділити саме ваш проект.

Унікальний дизайн

Розробимо сучасний дизайн з нуля, спеціально під ваш проект.

Правильну верстку сайту

Адаптивну html верстку сторінок сайту, що відповідає всім сучасним вимогам.

Зручну систему управління

Просту і в той же час зручну CMS, функціонал якої написаний під ваш проект.

Офіційну гарантію

Баги і помилки, зроблені з нашої вини - будуть виправлені швидко і безкоштовно.

Обслуговування та підтримку

Можливість звертатися за будь-якого рівня доробками і модернізаціями.

Розробка сайту з унікальною сиситемою управління (CMF) – Atom
Унікальна система управління

Atom – це каркас (CMF) системи управління, в якому є набір стандартних модулей, а всі інші – пишуться індивідуально під клієнта.

 • Можливість змінювати весь контент на сайті з адмін панелі
 • Майже всі модулі будуть написані спеціально для вашого проекту
 • Легкість модернізації сайта в майбутньому
 • Максимальна захищеність проекту
 • Підтримка проекту можлива будь-яким розробником зі знанням PHP
Розкрийте потенціал вашого бізнесу!

Залиште свій номер телефону прямо зараз, наш менеджер зв'яжеться з вами впродовж години, щоб обговорити, як наша веб-студія може допомогти вам у розвитку вашого бізнесу в інтернеті.

Розрахувати вартість SEO просування сайту у веб-студії Moveiton Валерія, менеджер
Чому замовники обирають саме нас
Технології та якість послуг

Завдяки нашому досвіду в розробці масштабних проектів ми маємо велику кількість власних розробок та технологій.

Фіксована ціна та дедлайни

Ніяких прихованих платежів та зірваних термінів, оговорена ціна та строки фіксуються в договорі зі штрафними санкціями, в разі нашого порушення.

Робота за офіційним договором

Ми надаємо наші послуги тільки офіційно, через ФОП. Ви можете бути впевнені, що ваш проект точно буде розроблено вчасно та якісно.

Всі послуги в одному місці

Пропонуємо великий обсяг послуг для бізнесу, від розробки сайтів – до реклами проекту та його подальшої підтримки.

Офіційна гарантія

Гарантуємо якість кожної наданої нами послуги за договором. Помилки, які стались з нашої провини – ми усуваємо навіть після закінчення офіційної гарантії.

Персональний менеджер проекту

Надаємо менеджера, який буде радий проконсультувати Вас з будь якого професійного питання.