Лендінг пейдж - посадкова сторінка вашого бізнесу від Moveiton

Ні для кого не секрет, що ведення успішного бізнесу просто неможливе без залучення клієнтів за допомогою реклами та інших інтернет-ресурсів. Від якості оформлення сайту може залежати не лише проданість, інтерес аудиторії, а й рейтинг показу магазинів та сторінок у пошукових системах. Сучасні дизайнерські рішення щодо оформлення інтернет-ресурсів пропонують клієнтам вибирати з величезної кількості різних варіантів. Одним з найпопулярніших є розробка лендінг пейдж або landing page. Так звану посадкову сторінку створюють насамперед для презентації одного типу продукту, послуги або тісно пов'язаних товарів. Замовити лендінг можна у студії Moveiton, адже під час створення лендінг пейдж потрібно довіряти професіоналам.

Студія Moveiton надає можливість всім бажаючим замовити розробку та створення лендінг пейдж (landing page), що продає лендінги під ключ за вигідною ціною, як односторінковий сайт, або як оригінальну візитку для продажу одного товару у вашому інтернет-магазині. Цей крок може стати вирішальним у просуванні вашої справи, започаткувати нові можливості та поток зацікавлених споживачів.

Лендінг ціна у Києві досить висока, при цьому далеко не всі виконавці відповідально підходять до виконання домовленостей. У Moveiton такого бути не може, оскільки ми вважаємо справою своєї честі дотримуватися заявлених дедлайнів і вручати клієнтам якісний, унікальний плід своєї праці. У нас можна купити створення односторінкового сайту під ключ та замовити унікальний дизайн лендінг пейдж за демократичною ціною, при цьому розраховувати на професійне виконання кожного етапу підготовки, розробки та запуску сайту в роботу. У наших лавах працюють відчайдушні ентузіасти та кваліфіковані веб-дизайнери, розробники програмного забезпечення, тестувальники.

Як створюються лендінги, посадкові сторінки під ключ

Створення односторінкового сайту та дизайн лендінг пейдж складається з кількох важливих, послідовних етапів:

 • дослідження конкурентних сторінок;
 • планування процесу;
 • розподіл завдань;
 • оформлення дизайну, логотипу;
 • верстка сторінки;
 • заповнення інформацією;
 • подальше гарантійне обслуговування;
 • просування та апгрейд.

Ми спеціально розбили список завдань на дрібні пункти, щоб мати можливість контролювати якість кожного окремо, в момент коли здійснюється розробка лендінг пейдж. Це забезпечує можливість наприкінці виконаної роботи зробити правку конкретного пункту, а чи не переробляти цілий спектр завдань.

Аналіз представлених у мережі конкурентних сторінок допомагає нам зрозуміти, що зараз у тренді, від чого залежить ефективність сайту. Робочі інструменти на лендінг сторінках потрібно підбирати відповідно до концепції послуги або пропонованого продукту.

Делегування завдань дає нам можливість якісно та оперативно складати проекти, розробка лендінг пейдж відбувається в короткий термін, орієнтуючись на побажання клієнта. Причому партнерські, довірчі відносини із замовниками є невід'ємною частиною кожного проекту. При створенні дизайну landing page нам важливо уважно вислухати вимоги, переваги клієнта для досягнення ідеального результату.

У нашому штаті працюють професійні айтішники, які вміють розумно і сучасно запрограмувати потрібні дії і зробити процес використання сторінки автоматичною, зручною, інтуїтивною.

Дизайнерська робота над оформленням зовнішнього вигляду сайту, вибором палітри кольорів, підбору шрифтів та місця розташування тексту, картинок вимагає від фахівців у створенні лендінгу образного мислення, фантазії, креативу та футуристичного погляду на продукт. Цим і можуть похвалитися наші web-фахівці.

Створення та обслуговування посадкової сторінки вашої компанії та її подальше просування також має бути у надійних руках. Недостатньо просто замовити лендінг, зробити його дизайн за вигідною вартістю та забути про нього, сподіваючись, що він сам подбає про проданість та успіх вашого бізнесу. Тільки коли односторінковий сайт грамотно обслуговують – тільки тоді він принесе бажані результати.

Найважливішою метою ефективного односторінкового сайту є можливість сфокусувати увагу користувачів на одному представленому реченні, тому ми пропонуємо вам створити односторінковий сайт для продажу одного товару. Для цього вся сторінка орієнтована на продаж конкретного товару чи послуги, всюди зашифровані заклики до дії, в результаті яких клієнт погоджується на ваші умови. Важливо, що на посадкових сторінках не розміщують посилань на сторонні ресурси, навігація за інформацією відбувається в єдиному вікні, без складних переходів. Купити, написати на пошту або замовити дзвінок можна, натиснувши на одну кнопку, до якої прив'язані потрібні контакти. Маючи повну, достовірну та різнобічну інформацію про товар чи послугу, наші фахівці намагаються якомога компактніше і чіткіше про неї розповісти на одній сторінці, щоб не займати дорогоцінний час відвідувачів, інакше їм скоро набриднуть довгі оповідання і вони закривають вікно сайту. Дуже важливо «піти з козирів» і насамперед описати переваги вашої пропозиції, реальні факти, відгуки від покупців. Також у цьому випадку ідеально працює розповідь про продукт від директора фірми, винахідника бренду, тобто від авторитетної першої особи. Додатковим бонусом успішного лендінгу є контакти та автобіографія начальства, фото команди та інше, важливо враховувати це, якщо ви вирішили замовити лендінг ціна якого має в майбутньому має принести результати.

Ще одним важливим плюсом у створенні landing page є її зручне використання у платних рекламних кампаніях, різноманітних розсилках.

Ефективність лендінг пейдж

Щоб визначити, чи є результат замовленого односторінкового сайту, використовують принцип конверсії. Ефективність у такий спосіб розраховують простим способом підрахунку кількості відвідувачів сторінки розділену на кількість заповнених форм. Чим вищий показник конверсії, тим більш працюючим та ефективним є ваш лендінг.

Лендінги під ключ також можуть бути різними за структурою подання інформації та її кількістю, тому ціна різна. У деяких випадках, якщо йдеться про конкретну, всім відому послугу, яка не відрізняється унікальністю, клієнта приваблює простота нехитро оформлення, де головною пам'яткою сторінки є акцентна кнопка «купити» або «замовити». Така сторінка може займати екран монітора без коліщатка вниз, без зайвого інформаційного шуму і відволікаючих моментів. Більш серйозні товари, дорогі послуги вимагають спеціально розробленої схеми, ретельної та скрупульозної розповіді, щоб клієнт розумів, що перед ними унікальна пропозиція, яка стоїть кожній своїй копійці та витраченого на неї часу.

У своїй роботі над створенням лендінг-пейджів, наші маркетологи шукають найвагоміші аргументи, які «чіпляють» потенційних клієнтів. У таких випадках, важливо поставити себе на місце споживачів і просто замислитися, чого б нам хотілося від даного товару або якою в ідеалі має бути конкретна послуга. Догодити клієнту інформативно, візуально та естетично, не забуваючи про комфорт — саме це вміють та практикують наші фахівці при розробці та створенні landing page — односторінкових товарних сайтів.

Переважно важливими аргументами для споживача можуть бути:

 • безкоштовна та швидка доставка;
 • цілодобова консультація, послуги чат-бота;
 • подарункова упаковка, знижки, презенти до дня народження;
 • широкий асортимент, товар у наявності;
 • система знижок або бонусна програма.

Якщо ви є новим брендом на ринку послуг або продажів, то при створенні landing page вам слід не скупитися на розповідь про свою ідею, окреслити шлях до успіху, описати деталі відмінності та переваги вашої пропозиції з любов'ю та віддачею. Такий формат «спілкування» має в своєму розпорядженні, викликає довіру і мотивує до дії, чого ми і домагаємося.

Студія Moveiton рекомендує вам розробку та виготовлення лендінг на замовлення за сучасними стандартами, з використанням тих інструментів та працюючих прийомів, які будуть ефективними для вашої діяльності. Важливим атрибутом посадкової сторінки є ключове питання. Навколо нього розробляється стратегія створення лендінгу, відбувається визначення його особливості та відмінностей від інших, йому подібних ресурсів. Аналізуючи запити клієнтів, ми можемо розробити landing page у різних форматах:

 • лаконічну сторінку з мінімальним питанням;
 • із спеціальним питанням;
 • роздуми про проблему;
 • «чіпляє» клієнта, зацікавлює.

Найголовнішою властивістю будь-якого з цих варіантів має бути «вирішення проблеми» відвідувача сайту, на вашій сторінці клієнт повинен знайти відповідь на своє запитання або його просте рішення.

Деякі лендінги, не обов'язково лише довгі, можуть мати другорядний заголовок. Якщо про ваш товар є що сказати, а розмістити все в одному тексті неможливо, адже це буде надто стомливо і нав'язливо, то рекомендуємо створити працюючий, що продає лендінг пейдж — односторінник з кількома підзаголовками. Зачепивши клієнта найважливішими аргументами, природно, що йому захочеться дізнатися більше, щоб переконатися, що даний продукт йому просто необхідний. І ми можемо «вистрілити» додатковими бонусами, описуючи характеристики запропонованого продукту.

Індикатори довіри на лендінгу від Moveiton

Замовникам важливо отримати від нас ефективний, красивий та сучасний сайт, а наша команда професіоналів лише такі й вміє створювати. Найважливішими аргументами коли ви збираєтесь замовити лендінг у місті Київ від Moveiton можна назвати:

 • якісна та вчасно виконана робота;
 • унікальна концепція кожного проекту;
 • сучасне авторське оформлення;
 • подальше обслуговування;
 • сайти «під ключ» або будь-який окремий етап розробки;
 • ефективні та продають ресурси.

Розробка та створення Landing page від Moveiton – це процес, результатом якого стає модний, трендовий продукт, який піддається постійному апгрейду та покращення. Найважливішими критеріями, які дозволяють нам підтримувати такий статус у створенні односторінкового сайту у форматі лендінг пейдж, є:

 • статистика;
 • логотипи;
 • нагороди та премії;
 • реальні відгуки;
 • заклики до замовлення;
 • зображення, відеоматеріали;
 • рейтинг;
 • збирання контактів;
 • конфіденційність.

Під статистикою ми маємо на увазі інформацію про випадки, коли клієнти вже пробували продукт. Тут важливо все — скільки разів інші клієнти завантажували інформацію, скільки з них підписалося на розсилку, скільки купили товар та інше. Такі дані добре характеризують сторінку як живу, давно працюючу, що посилює довіру та бажання використовуватися пропозицією.

Використання на своїй лендінг сторінці логотипів ваших партнерів, факти співпраці з відомими фірмами також правшам та ваш особистий рейтинг в очах споживачів. До речі, рейтинги в будь-яких статистичних дослідженнях, опитуваннях, нагороди, премії та інші досягнення обов'язково необхідно використовувати як почесну стіну на лендінгу.

Сучасні покупці не стануть купувати будь-який товар або послугу, не перевіряючи ще раз відгуки про компанію, фірму, магазин або продавця в Інтернеті. На їх основі складається загальне враження про кожну пропозицію на ринку. Тому, якщо у вас є реальні відгуки клієнтів, бажано докладних та чесних, їх обов'язково потрібно розмістити на своїй посадковій сторінці. Ми навіть радимо спілкуватися з клієнтами, не соромитися просити залишати відгуки та зберігати їх як вашу базову підтримку.

Якщо говорити про заклики до дії, то йдеться про головні кнопки з текстом "замовити", "купити", "підписатися", "замовити дзвінок" та інші. Закликів на одній посадковій сторінці не повинно бути безліч інакше ви отримаєте зворотний ефект недовіри. Такі кнопки добре виділяти контрастним кольором та розміщувати у зручному, видному місці.

На товарних лендінгах добре працюють відеоогляди, реальні фотографії продукту, якісні, детальні зображення, 3D знімки. Вразити клієнта можна також фотографіями вашої дружньої команди, реальних покупців із вашими товарами.

Відвідуючи будь-який лендінг ціна якого відповідає якості, клієнти повинні підписатися, зареєструватися, тобто залишити свої контакти, щоб скористатися пропозицією. Форма збору контактів – це, мабуть, найголовніша функція кожного лендінгу. У цьому випадку наші фахівці не рекомендують просити заповнювати величезну кількість полів, а просити мінімум, але найважливішої інформації. Довгі форми відлякують відвідувачів і є шанс, що вони не до кінця заповнюють їх та часто не підтверджують відправлення. Важливо прописати та дотримуватись політики конфіденційності та не передавати отримані контакти третім особам, щоб уникнути скарг та поганих відгуків про компанію. Чесність, порядність та відповідальність за свої дії принесуть вам набагато більше прибутку, ніж будь-які підозрілі махінації. У сучасному світі інформаційних технологій все можна перевірити та здобути славу несумлінних продавців. Посадкова сторінка від Муветон буде створена за всіма важливими правилами.

Агентство Moveiton пропонує створити для вашої компанії найрезультативніші лендінг сторінки, які можна купити за дуже вигідною ціною в Києві та будь-якому іншому місті України, а також ви можете замовити інші види сайтів та їх просування. Якщо ви ще тільки думаєте, чи потрібна вам посадкова сторінка під бізнес, організацію або продаж продукту, то інші підприємці вже пожинають плоди ефективності створених landing page від Moveiton.

Розробка лендінг пейдж, Веб-студія Moveiton

Розробка лендінг пейдж

Landing page (лендінг, посадкова сторінка) - один з найшвидших і найефективніших інструментів, щоб почати продавати послуги або товари онлайн. Такі сторінки найкраще підходять для продажу одного товару/послуги, або групи товарів зв'язаних між собою.

від 2 000$
Що ви отримаєте
Концепцію проекту

Проаналізуємо ваших конкурентів, знайдемо за допомогою чого виділити саме ваш проект.

Унікальний дизайн

Розробимо сучасний дизайн з нуля, спеціально під ваш проект.

Правильну верстку сайту

Адаптивну html верстку сторінок сайту, що відповідає всім сучасним вимогам.

Зручну систему управління

Просту і в той же час зручну CMS, функціонал якої написаний під ваш проект.

Офіційну гарантію

Баги і помилки, зроблені з нашої вини - будуть виправлені швидко і безкоштовно.

Обслуговування та підтримку

Можливість звертатися за будь-якого рівня доробками і модернізаціями.

Розробка сайту з унікальною сиситемою управління (CMF) – Atom
Унікальна система управління

Atom – це каркас (CMF) системи управління, в якому є набір стандартних модулей, а всі інші – пишуться індивідуально під клієнта.

 • Можливість змінювати весь контент на сайті з адмін панелі
 • Майже всі модулі будуть написані спеціально для вашого проекту
 • Легкість модернізації сайта в майбутньому
 • Максимальна захищеність проекту
 • Підтримка проекту можлива будь-яким розробником зі знанням PHP
Розкрийте потенціал вашого бізнесу!

Залиште свій номер телефону прямо зараз, наш менеджер зв'яжеться з вами впродовж години, щоб обговорити, як наша веб-студія може допомогти вам у розвитку вашого бізнесу в інтернеті.

Розрахувати вартість SEO просування сайту у веб-студії Moveiton Валерія, менеджер
Чому замовники обирають саме нас
Технології та якість послуг

Завдяки нашому досвіду в розробці масштабних проектів ми маємо велику кількість власних розробок та технологій.

Фіксована ціна та дедлайни

Ніяких прихованих платежів та зірваних термінів, оговорена ціна та строки фіксуються в договорі зі штрафними санкціями, в разі нашого порушення.

Робота за офіційним договором

Ми надаємо наші послуги тільки офіційно, через ФОП. Ви можете бути впевнені, що ваш проект точно буде розроблено вчасно та якісно.

Всі послуги в одному місці

Пропонуємо великий обсяг послуг для бізнесу, від розробки сайтів – до реклами проекту та його подальшої підтримки.

Офіційна гарантія

Гарантуємо якість кожної наданої нами послуги за договором. Помилки, які стались з нашої провини – ми усуваємо навіть після закінчення офіційної гарантії.

Персональний менеджер проекту

Надаємо менеджера, який буде радий проконсультувати Вас з будь якого професійного питання.