Wordpress або Joomla

• 3298 переглядів

Wordpress або Joomla

Звичайно наша команда схиляється до думки, що правильніше розробляти CMS для управління сайтом під ключ. Це дозволить створити просту і функціональну середовище для адміністрування вашого проекту. Але що робити, якщо бюджет на розробку сайту досить маленький. Відповідь - використовувати одну з популярних CMS.

В даній статті ми порівняємо одні з найпопулярніших CMS - WordPress і Joomla. Чи не приховуємо, що нам подобається більше WordPress. Але свого часу він був вибраний виходячи з пунктів нижче, якими хочемо поділитися з Вами.


Основні пункти для порівняння WordPress і Joomla

1. Майже кожен сьомий сайт працює під управлінням Joomla, а кожен п'ятий на WordPress - молоде співтовариство   вордпресс розвивається з кілометровими кроками і це величезний плюс. Чим більше співтовариство, тим простіше вирішити питання або проблему, що виникла в режимі експлуатації. До речі, багато розробників використовують WordPress як постійний бізнес, розробляючи теми модулі для продажу.

2. Пошукові системи частіше віддають перевагу WordPress, ніж Joomla - клік по перших позиціях в пошукових системах частіше доводиться на сайти під управлінням WordPress. А ось сайти на Joomla за останнім часом взагалі пішли з поля зору пошукових систем на останні сторінки.

3. WordPress набагато швидше ніж Joomla. У наш час на популярність сайту досить серйозно впливає швидкість його завантаження. Нещодавно у нас було замовлення на створення сайту, який замовник попросив зробити на Joomla. Трохи пізніше він знову звернувся до нас і попросив перевести його на WordPress. Ми спеціально зберегли старий сайт і порівняли з показниками нового сайту. Кожна сторінка сайту на Joomla вантажився приблизно на 1-3 секунди довше ніж на WordPress, хоча кількість плагінів на останньому набагато перевищувала кількість розширень на першому.

4. Безумовний плюс Joomla - це її функціональність , в якій легко заплутатися. Хоча навіщо Вам функціональність, якщо ви вибираєте між готовими CMS? Тоді вже рентабельніше розробляти сайт і систему управління під ключ, наприклад, як це робимо ми на нашій «нульовку» - Atom .


Про системи управління під ключ -   самописи

Ви скажіть, навіщо винаходити велосипед? Простіше ж натягнути верстку на готову CMS, написати «милиці» і полетіли. Простіше - згодні, але ось зручніше і рентабельніше - немає!

Системи управління під ключ набагато легше для клієнта, оскільки пишуться під нього, а модернізувати їх в подальшому одне задоволення. Вихідний код набагато чистіше, а значить пошукові системи краще ставляться до таких сайтів, ніж до сайтів на готових CMS. Безумовно це не повний список переваг   самопис   і у кожного своя думка. Але для максимального результату ми радимо використовувати саме системи, які перебувають під ключ.

Сподіваємося, що у нас вийшло пояснити чому ми віддали перевагу CMS WordPress, а так же пояснили навіщо створюють CMS під ключ.